Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Cherrypick Games złożył prospekt w związku z przejściem z NewConnect na rynek główny GPW

Opublikowano: 2019-01-09 08:54:12

Omawiane walory:

Cherrypick Games wykonał pierwszy krok w kwestii przeniesienia notowań z NewConnect na główny parkiet GPW. Spółka złożyła właśnie prospekt emisyjny do KNF-u.

(Fot. Cherrypick Games)

– Od dawna nasze miejsce widzimy na rynku głównym wśród liderów polskiego gamingu i dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej tam się znaleźć, to naturalny etap rozwoju spółki. Dzięki temu zyskamy dostęp do szerokiej bazy inwestorów, którzy nie interesują się rynkiem NewConnect, co da nam możliwość rozwoju na jeszcze większą skalę – powiedział prezes Marcin Kwaśnica, cytowany w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Wprowadzającym akcje spółki jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska, a doradcą prawnym kancelaria K&L Gates.

Cherrypick Games zadebiutował na NewConnect w listopadzie 2017 roku. Wcześniej, w ramach oferty publicznej, spółka pozyskała 6,21 mln zł na dalszy rozwój. W związku z dużym zainteresowaniem inwestorów zapisy w transzy detalicznej zostały zredukowane o 91,1 proc. Obecna kapitalizacja spółki kształtuje się na poziomie 100 mln zł.

– Cherrypick Games zadebiutuje na GPW niezwłocznie po zatwierdzeniu prospektu emisyjnego. […] Dokument nie zakłada emisji przy zmianie rynku notowań – czytamy także.

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2017 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o CHERRY)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku