Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Creepy Jar miał 0,4 mln zł zysku netto przy 1 mln zł przychodów w I kw. 2019 r.

Opublikowano: 2019-05-15 10:44:34

Omawiane walory:

Creepy Jar wypracował 0,4 mln zł zysku netto w I kw. 2019 r. (wobec 0,3 mln zł straty rok wcześniej) przy przychodach ze sprzedaży produktów na poziomie 1,04 mln zł. Łącznie od rozpoczęcia sprzedaży gry "Green Hell" w wersji early access spółka zarobiła 2,6 mln zł, generując 5,65 mln zł przychodów. Pełna wersja symulatora przetrwania trafi do sprzedaży latem bieżącego roku.

Fot. materiały prasowe Creepy Jar

– Wszystko idzie zgodnie z planem. Finiszujemy, szlifując najmniejsze detale. Jakość, a co za tym idzie zadowolenie i wysokie oceny obecnych oraz przyszłych graczy są dla nas priorytetem – powiedział prezes Krzysztof Kwiatek.

Od początku premiery w trybie early access „Green Hell” trafił do czołówki bestsellerów platformy Steam. Grę oceniło już ponad 3.000 graczy, a średnia ocen pozytywnych to wciąż 83 proc. mimo formuły early access. Według szacunków zarządu sprzed premiery w pierwszym roku życia gry „Green Hell” powinna się sprzedać w liczbie minimum 300.000 egzemplarzy.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Dokładna data premiery zostanie podana przed targami E3, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o CreepyJar)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku