DM TMS Brokers zaprezentował nową wersję platformy transakcyjnej TMS Trader

Dom Maklerski TMS Brokers udostępnia swoim klientom nową wersję platformy transakcyjnej TMS Trader. Wzbogacona została ona o dodatkowe funkcjonalności m.in. możliwość składania zleceń bezpośrednio z wykresów, śledzenie wielu instrumentów równocześnie, rozbudowane kalkulatory Stop Loss i Take Profit oraz dostęp do 36 oscylatorów. 

Komunikat prasowy, Warszawa, 26.04.2017 r.

TMS Trader zyskał także nową szatę graficzną, która zwiększy jego przejrzystość i w jeszcze większym stopniu ułatwi użytkownikom obsługę. Do 7 maja br. funkcjonowały będą równocześnie dwie platformy, po tym czasie starsza wersja zostanie wyłączona.

Nowa odsłona TMS Trader została zaprojektowana tak, by obsługa była jeszcze bardziej intuicyjna a klienci mogli skutecznie dywersyfikować portfele i lepiej oceniać ryzyko. Platforma pozwoli teraz na dostęp do najważniejszych światowych rynków – Forex, indeksy, towary, akcje i obligacje z jednego rachunku maklerskiego. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom, kalkulatory Stop Loss i Take Profit pokazują także wartości w walucie rachunku, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Wbudowane narzędzia analityczne – 36 oscylatorów – m.in. chmura ichimokou, wstęga Boilingera, MACD, RSI, zapewniają wygodne zarządzanie portfelem i pozwalają na prowadzenie wielu analiz równocześnie. Przebudowany ekran główny umożliwia śledzenie kilku instrumentów, dzięki czemu ocena sytuacji na rynku może być szybsza.  

Od 7 maja, po wyłączeniu dotychczasowej wersji platformy, logowanie będzie się odbywało tak jak dotychczas tj. za pośrednictwem strony internetowej www.tms.pl (przycisk „zaloguj”) lub bezpośrednio ze strony trader.tms.pl.

Bezpośrednie linki do platform:

Logując się na wersję Beta klienci otrzymują dostęp do rachunku rzeczywistego i dokonują realnych transakcji. Warunki transakcyjne nie ulegną zmianie. Aby przejście odbyło się jak najsprawniej, DM TMS Brokers przygotował dla użytkowników bezpłatne szkolenie z podstaw obsługi nowej wersji platformy.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Balticus: Markę i prestiż zbudowaliśmy od zera [RELACJA Z CZATU] Gościem piątkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Bartosz Knop, prezes polskiej marki luksusowych zegarków. Podczas spotkania na gorąco omówiono m.in. szczegóły emisji akcji na platformie crowdfundingowej Bessfund.pl oraz dalsze plany rozwojowe Balticusa.
 • Kruk wróci do większych inwestycji w pod koniec br.

  Kruk zakłada, że inwestycje w nowe portfele w najbliższych miesiącach będą niewielkie, zaś do większych inwestycji spółka powróci pod koniec 2020 roku. Zarząd ocenia, że większej podaży portfeli ze strony banków należy spodziewać się w 2021 i 2020 roku, poinformowali przedstawiciele zarządu. Wielkość spłat w maju nie odbiega od poziomu z kwietnia br.

 • CD Projekt oczekuje, że sytuacja rynkowa unormuje się do premiery Cyberpunk 2077

  CD Projekt zakłada, że sytuacja na kluczowych rynkach wróci do normy do czasu premiery gry "Cyberpunk 2077", poinformował członek zarządu Michał Nowakowski. W czerwcu dostęp do gry uzyskają liderzy opinii.

 • PZU pracuje nad nową strategią, analizuje zaangażowanie w sektor bankowy

  PZU przygotowuje nową strategię na lata 2021-2024, w której zdefiniuje także swoje podejście do aktywów bankowych, znajdujących się pod silną presją, związaną m.in. z obniżkami stóp procentowych, poinformowali przedstawiciele grupy. Ubezpieczyciel nie widzi obecnie konieczności dokapitalizowania Alior Banku.

 • 15 propozycji dywidendowych na czerwiec

  Na ten moment plany dywidendowe na czerwiec ma 11 spółek z głównego parkietu i 4 kolejne z NewConnect. W obu grupach nie zabraknie propozycji o stopie przekraczającej 5 proc. Kilka firm szarpnie się na rekordowe stawki.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR