DM TMS Brokers zaprezentował nową wersję platformy transakcyjnej TMS Trader

Dom Maklerski TMS Brokers udostępnia swoim klientom nową wersję platformy transakcyjnej TMS Trader. Wzbogacona została ona o dodatkowe funkcjonalności m.in. możliwość składania zleceń bezpośrednio z wykresów, śledzenie wielu instrumentów równocześnie, rozbudowane kalkulatory Stop Loss i Take Profit oraz dostęp do 36 oscylatorów. 

Komunikat prasowy, Warszawa, 26.04.2017 r.

TMS Trader zyskał także nową szatę graficzną, która zwiększy jego przejrzystość i w jeszcze większym stopniu ułatwi użytkownikom obsługę. Do 7 maja br. funkcjonowały będą równocześnie dwie platformy, po tym czasie starsza wersja zostanie wyłączona.

Nowa odsłona TMS Trader została zaprojektowana tak, by obsługa była jeszcze bardziej intuicyjna a klienci mogli skutecznie dywersyfikować portfele i lepiej oceniać ryzyko. Platforma pozwoli teraz na dostęp do najważniejszych światowych rynków – Forex, indeksy, towary, akcje i obligacje z jednego rachunku maklerskiego. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom, kalkulatory Stop Loss i Take Profit pokazują także wartości w walucie rachunku, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Wbudowane narzędzia analityczne – 36 oscylatorów – m.in. chmura ichimokou, wstęga Boilingera, MACD, RSI, zapewniają wygodne zarządzanie portfelem i pozwalają na prowadzenie wielu analiz równocześnie. Przebudowany ekran główny umożliwia śledzenie kilku instrumentów, dzięki czemu ocena sytuacji na rynku może być szybsza.  

Od 7 maja, po wyłączeniu dotychczasowej wersji platformy, logowanie będzie się odbywało tak jak dotychczas tj. za pośrednictwem strony internetowej www.tms.pl (przycisk „zaloguj”) lub bezpośrednio ze strony trader.tms.pl.

Bezpośrednie linki do platform:

Logując się na wersję Beta klienci otrzymują dostęp do rachunku rzeczywistego i dokonują realnych transakcji. Warunki transakcyjne nie ulegną zmianie. Aby przejście odbyło się jak najsprawniej, DM TMS Brokers przygotował dla użytkowników bezpłatne szkolenie z podstaw obsługi nowej wersji platformy.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR