Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

IBM doprowadził do zajęcia komorniczego w Qumaku

Opublikowano: 2019-01-02 17:09:42

Omawiane walory:

Aktywa spółki Qumak, w tym udziały w spółkach zależnych Qumak Professional Services, Skylar oraz Star ITS, zostały zajęte na poczet egzekucji komorniczej prowadzonej z wniosku wierzyciela IBM Polska na kwotę 4,205 mln zł wraz z ustawowymi odsetkami i opłatami egzekucyjnymi.

Według stanu na koniec września ub.r. w skład grupy Qumak wchodziły: Qumak (jako jednostka dominująca) oraz pięć spółek zależnych (Skylar Sp. z o.o., Star ITS Sp. z o.o., Qumak Professional Services Sp. z o.o., Qumak Engineering Sp. z o.o. w organizacji i Qumak ICT Sp. z o.o. w organizacji).

Źródło: Spółka

Qumak jest polską spółką informatyczno-technologiczną, notowaną na GPW od 2006 r. Oferuje innowacyjne rozwiązania IT dla sektora prywatnego i publicznego, świadczy usługi obejmujące: konsulting i doradztwo, projektowanie i wdrażanie rozwiązań, wsparcie techniczne i serwisowe oraz rozbudowę rozwiązań. W środę kurs akcji spółki spada o 12 proc. do 0,29 zł.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o qumak)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku