Ipopema 21 FIZAN zaprasza do sprzedaży ok. 6,61 proc. akcji VRG po 2,55 zł za sztukę

Omawiane walory:

Ipopema 21 FIZAN - spółka zależna Ipopema Securities - ogłosił zaproszenie do sprzedaży nie więcej niż 15 500 000 akcji VRG, stanowiących około 6,61 proc. ogólnej liczby głosów i liczby akcji w kapitale zakładowym, po 2,55 zł za akcję, podał podmiot pośredniczący Ipopema Securities.

Fot. fb/Vistula

– Na dzień sporządzenia niniejszego zaproszenia Ipopema 21 FIZAN posiada 26 633 277 akcji spółki reprezentujących 11,36 proc. kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających do 11,36 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki – czytamy w dokumencie. 

Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży to 9 grudnia, a termin zakończenia przyjmowania ofert to 15 grudnia. Przewidywana data przeniesienia własności akcji nabywanych (nabycie oraz przeniesienie własności akcji nabywanych na Ipopema 21 FIZAN) to 22 grudnia. 

Proponowana cena zakupu akcji nabywanych wynosi 2,55 zł za jedną akcję nabywaną.

– Ipopema 21 FIZAN zastrzega sobie prawo do zmiany ceny zakupu. W przypadku zmiany ceny zakupu stosowna informacja zostanie podana do publicznej wiadomości w sposób, w jaki zostało podane do publicznej wiadomości niniejsze zaproszenie, jak również opublikowana na stronie internetowej Domu Maklerskiego – czytamy także.

VRG specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Od 2000 r. podstawą strategii spółki jest koncentracja wokół funkcji „operatora” marek, projektanta odzieży i dystrybutora na rynku detalicznym. Jej skonsolidowane przychody w 2019 r. wyniosły 1 068 mln zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o vrg)

 • 26 spółek, które w lutym warto mieć na oku

  BM mBanku w comiesięcznym raporcie podtrzymało scenariusz kontynuacji trendu wzrostowego na rynku akcji i wskazało 26 spółek z GPW, które w najbliższych tygodniach mogą sprawić pozytywną niespodziankę.

 • VRG miało 32 mln zł straty netto w I kwartale 2020 r.

  VRG odnotowało 31,95 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2020 r. wobec 2,41 mln zł straty rok wcześniej.

 • Prognozy wyników za I kwartał wg BM mBanku

  To będzie wyjątkowo trudny i nierówny sezon wynikowy, a motywem przewodnim będą pierwsze efekty pandemii koronawirusa. BM mBanku w cyklicznym opracowaniu sprawdził, jak poszczególne branże poradziły sobie w czasie kryzysu oraz wykazał garść spółek, które mogą sprawić pozytywną niespodziankę.

 • LPP i CCC rosną po odmrożeniu galerii handlowych, w tle Fed, PKB i wyniki spółek

  Zapowiedź otwarcia od 4 maja galerii handlowych w Polsce, pozytywnie wpłynęło na kursy spółek z branży odzieżowej, dodatkowo podnosząc rosnące od rana warszawskie indeksy. Jeżeli tylko po południu humorów inwestorom nie popsują dane o amerykańskim PKB, to dzisiejsza sesja zakończy się sporymi wzrostami.

 • Dane z Chin i sygnały o restarcie gospodarki windują indeksy, gorąco na KGHM i CCC

  Sygnały wyhamowywania pandemii koronawirusa w Europie, lepsze od prognoz dane makroekonomiczne z Chin i nadzieje na powolne odmrażanie gospodarki - to główne przyczyny poprawy nastrojów na światowych giełdach. Na tej fali rosną też warszawskie indeksy.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR