X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Solar Company z dwucyfrowym spadkiem przychodów w czerwcu

Opublikowano: 2018-07-10 15:49:47

Omawiane walory:

Solar Company osiągnęło skonsolidowane nieaudytowane przychody ze sprzedaży w wysokości 9,4 mln zł w czerwcu br. Wynik jest o blisko 17 proc. gorszy niż przed rokiem, gdy przychody wyniosły 11,3 mln zł.

(Fot. mat. prasowe)

– Skonsolidowane nieaudytowane przychody ze sprzedaży sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej osiągnięte w czerwcu 2018 roku wyniosły 9,4 mln zł, w tym salony własne (sprzedaż realizowana w salonach własnych Grupy Kapitałowej Solar Company, w tym w outletach) 9,2 mln zł – czytamy w komunikacie

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Solar Company jest właścicielem marki odzieżowej Solar, skierowanej do kobiet. Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o solar)

 • Giełdowe spółki handlowe stracą na nowym podatku ok. 600 mln zł

  Resort finansów przedstawił szczegóły projektu ustawy, która pozwoli sięgnąć do kieszeni sporej grupy spółek handlowych notowanych na GPW. Wyliczenia StockWatch.pl wskazują, że nowa danina zabierze niektórym spółkom nawet ponad połowę rocznych zysków. We wtorek za realizację obietnic polityków słono płacą akcjonariusze Almy, Oponeo.pl, Baltony, Gino Rossi oraz Empiku.

 • WIG20 ustala nowe tegoroczne maksima, rosną Tauron i Alumetal

  W środę duże spółki wyrwały do przodu podciągając kurs indeksu o ponad 1 proc. Wśród istotnych wydarzeń, które skupią uwagę inwestorów będą decyzje banków centralnych oraz konferencja z udziałem Mario Draghiego.

 • Jest 7 nowych rekomendacji dla producentów odzieży i obuwia

  DM BPS zaktualizował zalecenia i ceny docelowe dla siedmiu spółek z popularnej ostatnio branży modowej. Najwyższa rekomendacja zakłada potencjał do wzrostu kursu akcji o nawet 100 proc. Najsłabiej w ocenie maklerów prezentują się obecnie perspektywy dla SOLAR Company oraz Vistuli.  

 • DAX powiększa dystans do WIG20, w grze Agora i spółki odzieżowe

  Nowe rekordy na niemieckim DAX-ie nie zachęciły blue chipów do zmierzenia się z najbliższymi oporami technicznymi. W efekcie WIG20 ma coraz większe zaległości względem zachodnioeuropejskich odpowiedników. W centrum zainteresowania inwestorów z warszawskiego parkietu są spółki publikujące wyniki finansowe oraz firmy, które korzystają na poprawie sytuacji konsumentów. 

 • Panika na rynkach po historycznej decyzji SNB, pikują akcje banków

  Decyzja Szwajcarskiego Banku Centralnego o rezygnacji z obrony kursu franka przed spadkiem poniżej 1,20 wobec euro zaszokowała inwestorów na rynku walutowym i giełdach papierów wartościowych. Efekt – gwałtownie spadające kursy akcji giełdowych banków.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku