Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

UF Games i Ultimate Games mają umowę na wydanie gry Grave Keeper na Nintendo Switch

Opublikowano: 2019-02-08 10:13:51

Omawiane walory: ,

Spółka UF Games zawarła umowę licencyjną z Ultimate Games, na wydanie gry Grave Keeper na konsoli Nintendo Switch.

Fot. Steam/Grave Keeper

– Planowany termin premiery gry na konsoli Nintendo Switch to II kwartał 2019. Gra zostanie przeportowana i wydana na Nintendo Switch przy współpracy z Forever Entertainment SA – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

W czerwcu 2018 r. Ultimate Games zawarł z Forever Entertainment umowę inwestycyjną w sprawie utworzenia spółki UF Games. Przedmiotem działalności nowo utworzonego podmiotu jest portowanie gier na konsole: Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One oraz ich wydawnictwo. Podstawową platformą docelową w nowej spółce będzie Nintendo Switch.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o foreveren, ULTGAMES)

 • Analiza techniczna 4 znanych producentów gier wideo z NewConnect

  Z długiej listy producentów gier wideo notowanych na małym parkiecie w marcu warto zwrócić uwagę na cztery spółki, których kursy akcji znalazły się w ciekawym momencie technicznym. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, co dalej z kursami akcji Bloober Team, Creative Forge Games, The Farm 51 oraz Ultimate Games.

 • Mateusz Zawadzki zszedł poniżej progu 10 proc. w Ultimate Games

  Mateusz Zawadzki i przewodniczący rady nadzorczej Jakub Trzebiński sprzedali część akcji na rzecz instytucji finansowych. Wcześniej spółka przeprowadziła dla nich prywatną emisję akcji z wyłączeniem prawa poboru.

 • Analiza techniczna 4 małych spółek, które w styczniu pokazały pazur

  Początek roku przyniósł wzrosty na GPW, ale prawdziwe szaleństwo rozegrało się tym razem na akcjach małych, często zapomnianych przez inwestorów, spółek. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku sprawdził, jak wysoko mogą wspiąć się jeszcze kursy akcji Forever Entertainment, Suneksu, Maxcomu i Work Service.

 • Ultimate Games miał szacunkowo 2 mln zł netto w 2018 r.

  Ultimate Games miał szacunkowo 4,68 mln zł przychodów i 2,07 mln zł zysku netto w 2018 r. Spółka liczy na znaczące zwiększenie wyników w 2019 roku, poprzez rozszerzenie portfolio wydawniczego.

 • Ultimate Games planuje wydać 54 gry w 2019 roku

  Spółka z grupy PlayWay zapowiedziała 54 tytuły, w tym porty starszych gier na nowe platformy. Wydawca nie wyklucza, że do tej listy w 2019 roku mogą dołączyć kolejne produkcje. We wtorek kurs akcji Ultimate Games rośnie o ponad 12 proc.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku