Ultimate Games miał szacunkowo 0,67 mln zł zysku netto w I kw. br.

Omawiane walory:

Ultimate Games według szacunkowych danych odnotował 0,67 mln zł zysku netto w I kw. 2019 r. Kurs akcji gamingowej spółki rośnie o ponad 3 proc.

Szacunki wybranych danych finansowych spółki za I kwartał 2019 r. przedstawiają się następująco: przychody wyniosły 1,42 mln zł, zysk brutto wyniósł 0,71 mln zł, natomiast zysk netto to kwota 0,67 mln zł.

Prezentowane wielkości mają charakter jedynie szacunkowy i mogą ulec zmianie.

– Jednocześnie zarząd wskazuje, iż w I kwartale 2019 r. nie zostały ujęte przychody z gier mających premierę na konsoli Nintendo Switch w marcu 2019 r. – z uwagi na specyfikę rozliczeń zostaną one zaksięgowane, po otrzymaniu stosownych raportów, na początku maja 2019 r. – czytamy w komunikacie.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ULTGAMES, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR