SPÓŁKA: marka

 • Marka przegrała z nowym prawem. Do sądu trafił wniosek o restrukturyzację
  Marka przegrała z nowym prawem. Do sądu trafił wniosek o restrukturyzację Omawiane walory:

  Zmiany legislacyjne na rynku pożyczek oraz spadek popytu spowodowany przez rządowy program 500 plus doprowadziły białostocką spółkę na skraj bankructwa. Wniosek Marki o przyspieszoną restrukturyzację trafił do sądu dwa tygodnie temu.

 • Marka rusza po 2 mln zł z publicznej emisji obligacji Omawiane walory:

  Notowana na NewConnect Marka wraca z kolejną publiczną emisją obligacji. Zapisy na papiery dłużne ruszyły 23 kwietnia i potrwają do 11 maja. Tym razem spółka oferuje obligacje o stałym oprocentowaniu na poziomie 9 proc.

 • Publiczna emisja obligacji tematem czatu z prezesem Marka SA Omawiane walory:

  Jarosław Konopka, prezes zarządu spółki udzielającej szybkich pożyczek gotówkowych Marka SA był gościem czatu inwestorskiego w StockWatch.pl. Wtorkowe spotkanie on-line zdominowały pytania dotyczące szczegółów trwającej obecnie publicznej emisji obligacji, które docelowo mają trafić do obrotu na rynek Catalyst. 

 • Marka oferuje obligacje za 2 mln zł, zapisy do 3 lutego Omawiane walory:

  Notowana na NewConnect Marka zamierza wrócić na rynek Catalyst. W czwartek spółka ruszyła z publiczną ofertą obligacji. W puli jest 2 tys. zabezpieczonych papierów dłużnych o łącznej wartości nominalnej 2 mln zł.

 • Marka SA pozyskała 12,8 mln zł z emisji obligacji Omawiane walory:

  Notowana na NewConnect i Catalyst spółka z sukcesem zakończyła emisję obligacji serii B i pozyskała 12,8 mln zł od sześciu inwestorów. Władze Marka SA przeznaczą środki na spłatę części zobowiązań oraz na zwiększenie kapitału obrotowego.

 • Marka chce pozyskać 12,8 mln zł z emisji nowych obligacji Omawiane walory:

  Spółka udzielająca szybkich pożyczek gotówkowych potrzebuje pilnie ponad 6 mln zł na przedterminowy wykup obligacji zgłoszonych przez obligatariuszy. Brakujące środki zamierza pozyskać z emisji nowych papierów dłużnych.

 • Marka okupiła mocną przeceną gruntowną zmianę prognoz Omawiane walory:

  Spółka udzielająca szybkich pożyczek przeliczyła się z szacunkami zysków. W 2012 roku zamiast spodziewanych 4 mln zysku może być nawet strata. Do tego mocno przycięto prognozy na 2013 i 2014 rok.

 • Marka SA wprowadzi obligacje na Catalyst 16 kwietnia Omawiane walory:

  Będzie to odpowiednio 122. emitent papierów dłużnych na Catalyst oraz 21. debiut na tym rynku w tym roku.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR