SPÓŁKA: unitedlabel

 • United Label debiutuje na NewConnect
  United Label debiutuje na NewConnect Omawiane walory: ,

  Akcje wydawcy gier na konsole i PC z grupy CI Games zadebiutują dziś na NewConnect. Będzie to pierwszy debiut w 2021 roku i 373. spółka notowana w alternatywnym systemie obrotu. CI Games, główny akcjonariusz spółki, poinformował o podpisaniu półrocznych umów lock-up na wszystkie akcje.

 • United Label pozyskał 1,4 mln zł w II transzy emisji akcji, łącznie 4,4 mln zł
  United Label pozyskał 1,4 mln zł w II transzy emisji akcji, łącznie 4,4 mln zł Omawiane walory:

  United Label zakończył kampanię crowdinvestingową przeprowadzoną na platformie CrowdConnect.pl. Inwestorzy zapisali się na wszystkie akcje dostępne w ramach II transzy o wartości 1,4 mln zł. W ramach całej oferty publicznej spółka pozyskała 4,4 mln zł. United Label zamierza przeznaczyć te środki na przeskalowanie działalności poprzez rozbudowę portfolio wydawniczego oraz na finalizacje prac obecnych tytułów. Na przełomie III i IV kwartału spółka chce zadebiutować na NewConnect.

 • United Label: Emisja akcji to pierwszy krok w kierunku NewConnect
  United Label: Emisja akcji to pierwszy krok w kierunku NewConnect Omawiane walory:

  Tomasz Litwiniuk, prezes zarządu United Label rozmawia z redakcją Stockwatch.pl o kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.pl, planach wydawniczych i przygotowaniach debiutu na NewConnect.

 • Grupa INC pozyskała w I transzy 3 mln zł dla United Label
  Grupa INC pozyskała w I transzy 3 mln zł dla United Label Omawiane walory:

  Grupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, z sukcesem zakończyła pierwszą transzę emisji akcji United Label, skierowaną do dużych inwestorów. Druga transza emisji akcji, o wartości 1,4 mln zł, startuje już 1 lipca w formie publicznej kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.pl. United Label zamierza zadebiutować na rynku NewConnect w ciągu kilku miesięcy, autoryzowanym doradcą spółki jest INC.

 • Startuje emisja akcji United Label. Spółka zależna CI Games chce pozyskać 4,4 mln zł
  Startuje emisja akcji United Label. Spółka zależna CI Games chce pozyskać 4,4 mln zł Omawiane walory: ,

  United Label rozpoczął zapisy na akcje w ramach pierwszej transzy dla dużych inwestorów, zaś 1 lipca rozpocznie się druga transza otwarta dla wszystkich na platformie CrowdConnect.pl. United Label chce pozyskać od inwestorów około 4,4 mln zł.

 • Spółka zależna CI Games planuje emisję akcji i debiut na NewConnect
  Spółka zależna CI Games planuje emisję akcji i debiut na NewConnect Omawiane walory: ,

  United Label - spółka zależna CI Games - przeprowadzi emisję do 350 tys. akcji serii B na platformie CrowdConnect.pl. i w ciągu kilku miesięcy chce zadebiutować na NewConnect. Spółka na poszerzenie portfolio gier chce pozyskać z emisji akcji ok. 4 mln zł.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR