StockWatch.pl

Zapraszamy na VII Forum Cenotwórczości – raportowanie informacji cenotwórczych po nowemu

22-23  listopada 2017 r. w Warszawie odbędzie doroczna, dwudniowa konferencja „VII Forum Cenotwórczości. Raportowanie informacji cenotwórczych po nowemu” organizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. StockWatch.pl objął wydarzenie partonatem medialnym.

SEG skupia ok. 300 spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz alternatywnym rynku NewConnect, reprezentujących ponad 80 proc. kapitalizacji emitentów krajowych.

Komunikat prasowy

Konferencja skierowana jest do osób wyznaczonych w spółce do sporządzania i publikacji raportów bieżących i okresowych, jak również monitoringu oraz zapewnienia właściwego przepływu informacji podlegających raportowaniu. Pierwszy dzień rozpocznie się dyskusją panelową dotyczącą MAR-u w praktyce. Następnie prelegenci zajmą się problematyką identyfikacji finansowej informacji poufnej. Uczestnicy będą mieli okazje zapoznania się z tematyką dotycząca identyfikacji i publikacji informacji poufnej. W dalszej części spotkania eksperci zastanowią się co by wziął pod uwagę racjonalny inwestor oraz dyskutować będą o publicznej informacji poufnej.

Po sesjach plenarnych wszyscy uczestnicy zaproszeni zostaną do rozmów w bardziej kameralnym gronie podczas tzw. „Dyskusji Stolikowej”. Do wyboru będzie jeden z 8 tematów:

 • prowadzenie listy insiderów;
 • identyfikacja i prowadzenie listy menedżerów/osób blisko związanych;
 • identyfikacja i publikacja informacji poufnej;
 • identyfikacja finansowej informacji poufnej;
 • opóźnianie publikacji informacji poufnej;
 • wszczęcie postępowania KNF jako informacja poufna;
 • postępowanie administracyjne przed KNF;
 • mediacja zamiast sankcji).

Drugiego dnia Forum poruszone zostaną zagadnienia związane z:

 • listą insiderów (kwestie techniczne, kogo i kiedy należy wciągnąć na listę, pułapki sekcji stałego dostępu i sanowanie nieścisłości)
 • opóźnianiem publikacji informacji (działania przygotowawcze, informacja półpoufna, sporządzenie dokumentacji i podjęcie decyzji, monitorowanie opóźnionej informacji poufnej i jej publikacja, obrona decyzji o opóźnieniu).

Gospodarzem konferencji będzie Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Patronat nad wydarzeniem objęła Komisja Nadzoru Finansowego. Partnerem Forum jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, natomiast Partnerem Technologicznym Unicomp-WZA.

Wydarzenie będzie transmitowane online (możliwy jest udział zdalny). Więcej informacji >> www.seg.org.pl

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Niełaskawe wiedźmy

  Trzeci piątek miesiąca jest zazwyczaj tym z najuboższym kalendarzem publikacji makroekonomicznych, ale cztery razy w roku wiąże się z uwagi na zapadalność kontraktów futures i opcji z bardzo zazwyczaj ciekawą sesją. 

 • Dzień trzech wiedźm na GPW, w grze Ursus i Getin Noble Bank

  Tematy spółkowe, w tym m.in. opublikowane wyniki finansowe, zdominowały pierwszą połowę sesji na giełdzie w Warszawie. W drugiej jej części, a zwłaszcza w samej końcówce, motorem zmian będą już wygasające dziś wrześniowe serie instrumentów pochodnych. To gwarantuje mocne wahania notowań indeksu WIG20.

 • MILLENIUM – analiza techniczna
 • Getin Noble Bank złoży plan naprawy do KNF na początku października

  Getin Noble Bank zamierza złożyć plan naprawy do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego na początku października i liczy na zatwierdzenie tego dokumentu do końca tego roku, poinformował prezes Artur Klimczak.

 • Koreańczycy zainwestują 130 mln dolarów w projekt Polimery Police

  Grupa Azoty i Zakłady Chemiczne Police podpisały porozumienie dotyczące warunków finansowania equity projektu Polimery z Hyundai Engineering i Korean Overseas Infrastructure & Urban Development Corporation. Koreańczycy zainwestują 130 mln dolarów w projekt w Policach.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR