| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 3 | / | 2017 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2017-02-22 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| PYLON S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Pylon S.A. - zmiana stanu posiadania przez fundusz inwestycyjny Rymaszewski Asset Ltd. | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd Emitenta (Pylon S.A.) informuje że w dniu 22 lutego 2017 roku, wpłynęło zawiadomienie od fundusz inwestycyjny Rymaszewski Asset Ltd. w trybie art. 69 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.
Akcjonariusz poinformował o przekroczeniu 5% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Emitenta. Zgodnie z treścią, Akcjonariusz w dniu 20.02.2017 roku nabył 100 000 sztuk akcji spółki Pylon S.A. (w trakcie sesji rynku alternatywnego NewConnect). W wyniku transakcji Akcjonariusz stał się właścicielem 829 355 akcji Spółki stanowiących 5,5% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Emitenta.
Przed transakcją posiadał 729 355 akcji spółki stanowiących 4,8% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Emitenta. | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2017-02-22 | Mikołaj Rubeńczyk | Wiceprezes Zarządu | Mikołaj Rubeńczyk | |
| | | | | |