PARTNER SERWISU
aztdshik

Zawarcie istotnych kontraktów z TAURON Polska Energia SA. - komunikat spółki FITEN (fiten) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiFITEN
Nazwa skrócona jednostkiFTN
Numer w roku:77/2012
Rok bieżący:2012
Zarząd Fiten Spółki Akcyjnej w Katowicach (\"Spółka\") informuje niniejszym, że w dniu 26 września 2012 roku Spółka zawarła z z Tauron Polska Energia SA transakcję zakupu energii elektrycznej z terminem dostawy w okresie od dnia 1 stycznia 2013 roku do dnia 31 grudnia 2013 roku o wartości wynoszącej 8.251.920,00 zł. Łączna wartość transakcji (sprzedaży i zakupu energii elektrycznej) zawartych przez Spółkę z Tauron Polska Energia SA w okresie od dnia 13 marca 2012 roku do dnia zawarcia przedmiotowej transakcji, tj. 26 września 2012 roku włącznie wynosi 17.524.380,00 zł, co powoduje przekroczenie wartości 5% przychodów Spółki z ostatnich czterech pełnych kwartałów kalendarzowych, a tym samym, kontrakty (transakcje) zawarte z Tauron Polska Energia SA we wskazanym okresie zostały uznane przez Spółkę za istotne (przyjęty przez Zarząd Spółki próg istotności w odniesieniu do raportowania o istotnych kontraktach zawieranych przez Spółkę został przekazany do publicznej wiadomości w Raporcie Bieżącym EBI Nr 2/2011 z dnia 08.12.2011 r.). W ocenie Zarządu Spółki realizacja transakcji, o której mowa w niniejszym raporcie bieżącym, może mieć w przyszłości wpływ na wyniki finansowe osiągane przez Spółkę. Poprzednia informacja o wartości, uznanych za istotne, kontraktów zawartych z Tauron Polska Energia SA obejmowała okres od dnia 8 grudnia 2011 roku do dnia 12 marca 2012 roku i została przekazana do publicznej wiadomości w drodze Raportu Bieżącego EBI Nr 13/2012 z dnia 13 marca 2012 roku. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 i ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO - \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\"

Data Imię i Nazwisko Stanowisko Podpis
2012-09-26 18:54:45 Roman Pluszczew Prezes Zarządu
2012-09-26 18:54:45 Sebastian Woźniak Członek Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
yfmunghm
wagyzxsx
tpkygtta
syvumdnp
qosxvykw

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat