pixelg
Grupa Duon SA [DUON] - Analiza techniczna i wskaźniki finansowe
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Grupa Duon SA - Analiza techniczna i wskaźniki finansowe

DUO 3,83 (+0,26%)

Firma dystrybuuje gaz ziemny i zarządza sieciami gazowymi, i ich doprowadzaniu do odbiorców indywidualnych za pośrednictwem instalacji bazujących na gazie skroplonym. Jest to rozwiązanie pomostowe, możliwe do szybkiego zastosowania na terenach, które mają zostać objęte zasięgiem tradycyjnej sieci, a której budowa i przyłączenie trwa długo. Instalacje spółki pozwalają na sprzedaż gazu na tym terenie w okresie przejściowym, jak też umożliwiają punktowe dostarczanie gazu tam gdzie sezonowo rośnie zapotrzebowanie. Strategia rozwoju to szybki rozwój infrastruktury przesyłowej dla wytypowanych klientów przemysłowych, a następnie zajmowanie nie obsługiwanej części rynku potencjalnych odbiorców gazu. Nie są również wykluczone przejęcia lub fuzje z innymi podmiotami. Największy akcjonariusz firmy to notowany na giełdzie fundusz Capital Partners.

  • Najnowsze sprawozdanie finansowe:
    SA-QSr1 Zobacz »
  • Analiza raportów spółki:
    Zobacz »
Wykres DUON od TradingView
Wykresy w StockWatch.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Analiza wskaźnikowa na tle sektora
Analiza wskaźnikowa na tle szerokiego rynku
Uwaga! Od ostatniego sprawozdania finansowego spółki zmieniła się liczba akcji, co mogło być wynikiem emisji, z której wpływy nie zostały jeszcze ujawnione w kapitale własnym spółki. W związku z tym wartość wskaźnika C/WK nie oddaje aktualnego stanu rzeczywistego, gdyż odnosi się do nieaktualnej wartości księgowej. Teoretyczna wartość C/WK według stanu sprzed zmiany liczby akcji wynosi 1,5.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy