pixelg

Regeneracja linku aktywacyjnego

Jeżeli chcesz abyśmy ponownie wysłali do Ciebie link aktywacyjny, wpisz swój nick w polu poniżej:

Generuj link


Rejestracja jest darmowa i pozwala Ci m.in. na:
  • tworzenie list obserwowanych spółek
  • pisanie na forum
  • zapisywanie ustawień wykresów w module analizy technicznej
  • zapisywanie prywatnych analiz technicznych na swoim koncie
  • otrzymywanie powiadomień o nowych treściach w portalu
  • dostęp do części danych analitycznych i wskaźników spółek
  • wykupienie abonamentu do Strefy Premium lub dostępu do portfela Cztery Fazy Rynku

Strefa Premium Portalu

Główną wartością Strefy Premium są omówienia sprawozdań finansowych oraz analizy techniczne wykresów cenowych.

Zespół zawodowych, niezależnych analityków co roku publikuje ponad 200 omówień raportów finansowych i prospektów emisyjnych. Analizujemy raporty, o które prosicie, a także szukamy dla Was firm z potencjałem. Przystępnym językiem odpowiadamy na pytanie, czy i jak zmieniła się sytuacja fundamentalna spółki, szczególnie pod kątem skuteczności biznesowej, budowania wartości, zdolności do spłaty zobowiązań, ryzyka dodruku tanich akcji, czy możliwości wypłaty dywidendy.

Co roku publikujemy również ponad 200 analiz technicznych. Stworzyliśmy na forum specjalny dział, gdzie użytkownicy Strefy Premium mogą wnioskować o analizę wykresu konkretnej spółki. Regularnie wybieramy z propozycji spółki do analizy.

W Strefie Premium zyskujesz również dostęp m.in. do wszystkich danych i wskaźników, skanerów rynku akcji i obligacji, a także do powiadomień mailowych dotyczących obserwowanych spółek.

Portfel Cztery Fazy Rynku

Celem portfela Cztery Fazy Rynku jest edukacja inwestorów w zakresie budowy i praktycznego wykorzystania strategii inwestycyjnych. Każda transakcja jest szczegółowo omawiana pod kątem zysku, ryzyka jak i możliwych scenariuszy rynkowych. Wyznaczane są też limity dopuszczalnych strat (stop loss) oraz poziomy oczekiwanych zysków (take profit).

Dwa razy w tygodniu publikowany jest biuletyn omawiający zachowanie rynku i zajętych pozycji. To właśnie dzięki obserwacji realnych transakcji i analiz subskrybenci mogą poznać specyfikę inwestycji na polskiej giełdzie i wykorzystać praktyczną wiedzę w swoich inwestycjach. Poza regularnymi omówieniami sytuacji w portfelu, prowadzący odpowiada na pytania subskrybentów dotyczące innych walorów, a także tłumaczy tajniki analizy technicznej i mechanizmy rynkowe.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,62% +33 923,73 zł 53 923,73 zł
Ostatnio zaktualizowane dane


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy