pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy pewni że nie utracimy płynności finansowej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy pewni że nie utracimy płynności finansowej

  W czwartek 16 stycznia br. o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Remigiuszem Kościelnym, prezesem Vivid Games. Tematem rozmowy będzie omówienie planów rozwoju spółki na najbliższy okres.

  Vivid Games to polskie studio tworzące gry mobilne free-to-play. W portfolio spółki znajdują się marki takie jak Real Boxing, która osiągnęła status kultowej serii bokserskiej na urządzenia iOS oraz Android, czy popularna gra Space Pioneer. W ostatnich miesiącach spółka skupia się na dystrybucji gier na konsolę Nintendo Switch oraz PC w ramach dywersyfikacji kanałów i platform. Vivid Games prowadzi również działalność wydawniczą tytułów z segmentu hyper-casual.

 • Marek Tymiński, prezes CI Games: Rozważamy dalszą pracę przy kontynuacji serii SGW oraz Lords of the Fallen
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Tymiński, prezes CI Games: Rozważamy dalszą pracę przy kontynuacji serii SGW oraz Lords of the Fallen

  W piątek 29 listopada br. o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Markiem Tymińskim, prezesem CI Games. Tematem rozmowy będzie premiera Sniper Ghost Warrior Contracts oraz plany rozwoju Grupy, w tym działalność wydawnicza United Label.

  CI Games prowadzi niezależną działalność wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną na globalnym rynku gier wideo. Portfolio CI Games zawiera uznane marki takie jak Lords of The Fallen, która osiągnęła kilkumilionową sprzedaż oraz serię Sniper Ghost Warrior z ponad 7 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. 22 listopada miała miejsce premiera najnowszej gry warszawskiego studia Sniper Ghost Warrior Contracts. W planowanym portfolio wydawniczym znajdują się również m.in. Röki oraz Eldest Souls.

 • SimFabric: Debiut odbędzie się w I kwartale 2020 r.
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  SimFabric: Debiut odbędzie się w I kwartale 2020 r.

  W czwartek 28.11.2019 o godzinie 10.00 zapraszamy na czat inwestorski z członkami zespołu SimFabric SA. Tematami rozmowy będzie planowany debiut na New Connect oraz perspektywy rozwoju Spółki na lata 2020-2021.

  SimFabric SA to polskie studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie. Firma ma w portfolio szereg własnych produkcji gier w szczególności symulatorów przygotowywanych z myślą o PC i konsolach najnowszej generacji, jest studiem portującym oraz wydawcą gier na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One, a także uruchomiło oddział badawczo-rozwojowy w Łodzi i skupia się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań w grach. Ich pierwszy symulator Farm Expert 2018 Mobile wyprodukowany dla PlayWay SA rozszedł się w ponad 2 milionach egzemplarzy na urządzeniach mobilnych, a gry z portfolio spółki wydane na Nintendo Switch, aktualnie zajmują czołowe miejsca na listach sprzedaży w sklepie Nintendo e-Shop w USA. Spółka przygotowuje się do premiery dwóch nowych konsol PS5 oraz Xbox Scarlett, na które planuje produkcję, porting i wydawanie gier. SimFabric SA w najbliższym czasie planuje debiut giełdowy na New Connect.

  Jednym z najważniejszych projektów firmy jest symulator Farm&Fix 2020, który w ciągu pierwszego miesiąca obejrzało ponad 1 milion osób na świecie. Gra cieszy się olbrzymim zainteresowaniem graczy i po pierwszym tygodniu od opublikowania jej w serwisie Steam znalazła się na prestiżowej liście najbardziej wyczekiwanych gier na PC - tzw. Global Top Wishlist. Na tej liście znajdują się jeszcze dwa symulatory spółki: ElectriX i Moon Village - symulator prawdziwej misji na Księżyc, której celem będzie założenie pierwszej załogowej bazy na Srebrnym Globie. Misja Moon Village jest projektem Europejskiej Agencji Kosmicznej i SimFabric SA planuje wykonać symulator we współpracy z Agencją.

  SimFabric SA powstała w 2016 roku po otrzymaniu głównej nagrody w konkursie na najlepszy symulator kosmiczny, organizowany przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA). Podczas wręczenia nagrody w centrum technologicznym ESTEC w Noordwijk w Holandii, dyrektor ESA (Euripejskiej Agencji Kosmicznej) poprosił Julię Leszczyńską (Prezes Zarządu) oraz Emila Leszczyńskiego (Przewodniczący Rady Nadzorczej) o założenie spółki pod grant. W ten sposób powstała spółka z minimalnym kapitałem zakładowym 5000 złotych. W ciągu 3 lat spółka pozyskała inwestora branżowego spółkę PlayWay SA, przekształciła się w Spółkę Akcyjną, podpisała przeszło 50 umów wydawniczych na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One, wydała ponad 10 gier oraz pozyskała przeszło 2 miliony złotych kapitału od inwestorów indywidualnych. Aktualnie po 3 latach już jako SimFabric SA z kapitałem zakładowym 625.000 złotych i dwoma emisjami akcji serii A i B planuje debiut giełdowy na New Connect.

  Spółka SimFabric SA jest już po rejestracji akcji serii A i B w KDPW, oraz ma przyznany status emitenta. 11.10.2019 złożyła wniosek na GPW o wprowadzenie akcji serii A i B na rynek New Connect i aktualnie oczekuje wyznaczenia daty debiutu.

  Na pytania inwestorów będą odpowiadać Julia Leszczyńska - prezes zarządu oraz Emil Leszczyński - przewodniczący rady nadzorczej SimFabric SA.

  Serdecznie zapraszamy na czat - w czwartek 28.11.2019 o godzinie 10.00.

 • Marek Markuszewski, prezes Starward Industries: To prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy będzie można nabyć akcje spółki w ofercie publicznej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Markuszewski, prezes Starward Industries: To prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy będzie można nabyć akcje spółki w ofercie publicznej

  W poniedziałek 25 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na czat inwestorski z Markiem Markuszewskim, prezesem zarządu Starward Industries SA.

  Tematem spotkania będzie trwająca oferta publiczna, w której spółka planuje zebrać ok. 3 mln zł. Środki z emisji spółka planuje przeznaczyć na pokrycie części kosztów produkcji oraz realizację kampanii promocyjnej pierwszej gry.

  Starward Industries to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem w takich firmach jak CD Projekt Red, Reality Pump, Techland, na czele którego stoi Marek Markuszewski (wcześniej Senior Producer, pomysłodawca i współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED).

  Spółka jest w trakcie tworzenia pierwszej gry fabularnej opartej na powieści autorstwa Stanisława Lema, realizując pionierski projekt w obszarze komputerowej adaptacji kultowej twórczości w retro-futurystycznym i atompunkowym stylu graficznym. Spółka nie powiela przy tym żadnych wzorców powstałych do tej pory wokół twórczości tego pisarza, tworząc całkowicie autorską wizję przekazu.

  Spółka planuje premierę w roku 2021, w którym przypada właśnie 100-lecie urodzin Stanisława Lema. Wykorzystanie pełnego potencjału medialnego Spółka planuje osiągnąć poprzez synchronizację zamknięcia cyklu produkcyjnego z rocznicą urodzin pisarza.

 • Grupa Azoty: Projekt Polimery Police to kluczowy element naszych wieloletnich planów rozwojowych
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Azoty: Projekt Polimery Police to kluczowy element naszych wieloletnich planów rozwojowych

  W czwartek 14 listopada o godz. 9:00 odbędzie się czat z Pawłem Łapińskim, wiceprezesem Grupy Azoty S.A. oraz Włodzimierzem Zasadzkim, wiceprezesem Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.

  Tematami spotkania będzie sytuacja fundamentalna i wyniki spółek z Grupy Azoty po III kwartałach 2019 roku oraz trwająca Oferta Publiczna z Prawem Poboru w Grupie Azoty Police. Środki z emisji będą współfinansować Projekt Polimery Police. Przedsięwzięcie stanowi strategiczną inwestycję Grupy oraz jest jednym z największych petrochemicznych projektów inwestycyjnych przeprowadzanych w ostatnich latach w Polsce.

  Grupa Azoty jest jedną z rozpoznawalnych europejskich grup z branży chemicznej, obecną w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw konstrukcyjnych, a także produktów OXO i melaminy. Grupa Azoty zgromadziła komplementarne spółki o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii. W ten sposób powstała największa w Polsce i jedna ze znaczących w Unii Europejskiej Grup chemicznych. W 2018 roku Grupa Azoty nabyła 100% udziałów w spółce Goat TopCo GmbH (obecnie COMPO EXPERT Holding GmbH) w Niemczech. Grupa COMPO EXPERT jest producentem nawozów specjalistycznych o wysokiej wartości dodanej, o zasięgu globalnym sprzedającym swoje produkty do blisko 100 krajów.

 • Piotr Krupa: Skupiamy się, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki zarówno w terminie krótkim, ale przede wszystkim długofalowym
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Krupa: Skupiamy się, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki zarówno w terminie krótkim, ale przede wszystkim długofalowym

  W środę 30 października br. o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Piotrem Krupą, prezesem KRUK SA. Tematami rozmowy będą wyniki po trzech kwartałach 2019 oraz perspektywy rozwoju.

  KRUK jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

  W 2007 roku Grupa rozpoczęła działalność na rynku rumuńskim, a w 2011 na rynku czeskim oraz słowackim. W 2015 roku KRUK założył spółki we Włoszech oraz Hiszpanii. KRUKowi udało się nabyć pierwszy portfel na rynku włoskim jeszcze w 2015 roku, a na hiszpańskim na początku 2016 roku. W 2019 roku KRUK przejął działającą na rynku pożyczek konsumenckich firmę Wonga.

 • Grzegorz Zwoliński i Damian Fijałkowski: Wierzymy, że kolejne sukcesy odwrócą sytuację na rynku
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grzegorz Zwoliński i Damian Fijałkowski: Wierzymy, że kolejne sukcesy odwrócą sytuację na rynku

  W czwartek 17 października o godz. 15:00 zapraszamy na czat inwestorski z członkami zespołu T-Bull. Tematami rozmowy będą wyniki za pierwsze półrocze 2019 oraz perspektywy rozwoju, które są bardzo związane z perspektywą wydania produkcji na PC.

  T-Bull SA to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych oraz jest w fazie przygotowań do projektu dedykowanego na PC. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 426 milionów. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

  Jednym z najważniejszych projektów ostatnich miesięcy była dla T-Bull SA premiera długo wyczekiwanej gry Top Speed 2. Kontynuacja udanej produkcji skupiającej się na wyścigach samochodowych trafia na coraz więcej urządzeń mobilnych. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych tytułów w portfolio wrocławian, który jest stale wzbogacany o nową funkcjonalność, jak rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, stałe wydarzenia i wyzwania, które utrzymują zainteresowanie graczy, czy też możliwość rozgrywki cross platformowej.

  Dzięki stabilnej pozycji na rynku gier mobilnych, zespół mógł również skupić się na nowym projekcie. Mowa o zapowiedzianych w Los Angeles pracach nad grą o roboczej nazwie Space Simulator, która w pełni dedykowana jest na PC i konsole. W tym momencie prace nad tym projektem są już w zaawansowanym stadium i trwa tworzenie mechaniki, która przy tego typu projektach jest kluczowa.

  Projekt Spółki został rekomendowany do dofinansowania “GameINN” w wysokości prawie 5 milionów złotych (4.870.184,77 PLN). Dofinansowany projekt będzie polegał na opracowaniu innowacyjnego systemu iDe-Tox w celu zapewnienia kompleksowej ochrony graczy przed toksycznymi zachowaniami występującymi w cyberprzestrzeni.

 • Paweł Łapiński: Przejęcie Compo Expert wzmocniło Grupę Azoty na rynkach zagranicznych
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Łapiński: Przejęcie Compo Expert wzmocniło Grupę Azoty na rynkach zagranicznych

  W czwartek 10 października o godz. 12:00 odbędzie się czat z Pawłem Łapińskim, wiceprezesem zarządu Grupy Azoty odpowiedzialnym m.in. za finanse. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z wynikami wypracowanymi w pierwszym półroczu 2019 roku przez spółki z Grupy Azoty.

  Grupa Azoty jest jedną z rozpoznawalnych europejskich grup z branży chemicznej, obecną w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw konstrukcyjnych, a także produktów OXO i melaminy. Grupa Azoty zgromadziła komplementarne spółki o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii. W ten sposób powstała największa w Polsce i jedna ze znaczących w Unii Europejskiej Grup chemicznych. W 2018 roku Grupa Azoty nabyła 100% udziałów w spółce Goat TopCo GmbH (obecnie COMPO EXPERT Holding GmbH) w Niemczech. Grupa COMPO EXPERT jest producentem nawozów specjalistycznych o wysokiej wartości dodanej, o zasięgu globalnym sprzedającym swoje produkty do blisko 100 krajów.

  Grupa Azoty jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 30 czerwca 2008 r. Wchodzi w skład indeksów WIG-CHEMIA, WIG30, mWIG 40, WIG, WIG-Poland, WIG.MS-PET, Respect Index i WIG-ESG. Grupa Azoty od 2013 roku jest notowana w indeksach MSCI, a od 2015 roku w indeksach FTSE.

 
1/26 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +105,76% +21 151,59 zł 41 151,59 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR