pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Edward Mężyk - prezes Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o. - start 3 kwietnia o 10:00

  Edward Mężyk - prezes Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o. - start 3 kwietnia o 10:00

  W piątek 3 kwietnia br. o godzinie 10:00 rozpocznie się czat inwestorski z Edwardem Meżykiem, prezesem spółki Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o. Rozmowa otworzy miesiąc ze spółkami gamingowymi na StockWatch.pl

  Premium Fund SA przeprowadza właśnie akcję crowdinwestycyjną na www.zainwestujwgry.pl na rzecz Mousetrap Games i rozwoju ich produktów. Edward Mężyk odpowie na pytania dotyczące rozszerzenia profilu Premium Fund po przejęciu Mousetrap Games, zasadach przystąpienia do zbiórki, korzyściach z tworzenia społeczności zaangażowanych w życie spółki inwestorów, a także o rynku gier mobilnych.

 • Adam Kiciński, Prezes Zarządu i Piotr Nielubowicz, Wiceprezes ds. finansowych CD Projekt SA - start 9 kwietnia godz. 15:00

  Adam Kiciński, Prezes Zarządu i Piotr Nielubowicz, Wiceprezes ds. finansowych CD Projekt SA - start 9 kwietnia godz. 15:00

  W czwartek 9 kwietnia o godz. 15:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu CD Projektu: Adamem Kicińskim, prezesem zarządu i Piotrem Nielubowiczem, wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za 2019 rok oraz dalszych planów rozwoju.

  CD Projekt to spółka, którą zna każdy polski inwestor oraz miliony fanów gier wideo na całym świecie. Studio CD Projekt RED tworzy i wydaje gry wideo na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. Znane jest na całym świecie z serii gier Wiedźmin, flagowej marki studia. Obecnie CD PROJEKT RED pracuje nad Cyberpunkiem 2077 - największą produkcją w historii spółki. Razem z GOG.COM, wiodącą platformą cyfrowej dystrybucji, CD PROJEKT RED jest częścią Grupy Kapitałowej CD PROJEKT.

 • Hyper Poland: Środki pozyskane na Seedrs pozwolą nam rozpocząć budowę pełnoskalowego prototypu i podpisać pierwsze umowy z kolejami
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Hyper Poland: Środki pozyskane na Seedrs pozwolą nam rozpocząć budowę pełnoskalowego prototypu i podpisać pierwsze umowy z kolejami

  W czwartek 26 marca o godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem spółki Hyper Poland Przemysławem Pączkiem, CTO - Pawłem Radziszewskim oraz CBO - Kasią Foljanty. Tematem będzie druga kampania equity crowdfunding, prowadzona na brytyjskiej platformie Seedrs oraz najbliższe plany biznesowe i operacyjne spółki.

  Ponad 450 tysięcy euro, tj. pierwszy cel kampanii został osiągnięty w 10 dni. W kolejnych tygodniach spółka chce zebrać dodatkowe 200 tysięcy euro, które pozwoli przyspieszyć prace nad systemem kolei magnetycznej magrail.

  Hyper Poland rozwija nową generację Kolei Dużych Prędkości (KDP), opartych o lewitację magnetyczną, silnik liniowy i autonomiczne systemy sterowania, które mogą zostać następnie przekształcone w wersję próżniową. Jest jedyną firmą na świecie, która może stopniowo wdrażać rozwiązania inspirowane technologią hyperloop zaprojektowane jako ulepszenie dla branży kolejowej.

  W maju 2019 roku spółka pozyskała grant z NCBR w wysokości 16,5 mln zł. Wspiera ją m.in. Microsoft, Transfer Multisort Elektronik i Instytut Kolejnictwa. Tor i pojazd w skali 1:5 i sfinansowane pierwszą kampanią na Seedrs zaprezentowano w październiku ubiegłego roku.

  Hyper Poland dwukrotnie była finalistą konkursu SpaceX Hyperloop Pod Competition. W 2019 r. znalazła się na globalnej liście 150 wiodących startupów z obszaru mobility, przygotowanej przez Lufthansa Innovation Hub.

  Spółka prowadzi intensywne rozmowy nt. współpracy z kolejami m.in. w Polsce, Niemczech i we Włoszech.

  Powody, dla których właśnie teraz warto rozważyć udział w finansowaniu Hyper Poland za pomocą crowdfundingu udziałowego, takie jak antycykliczny charakter produktu oraz niską zmienność w porównaniu z publicznymi rynkami finansowymi, opisano w tekście na stronie internetowej Hyper Poland: https://bit.ly/2w62SW5 Informacje nt. kampanii: www.seedrs.com/hyper-poland1

  Film z demonstracji modelu w skali 1:5:

 • Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy jedną z niewielu branż, która nie będzie dotknięta bezpośrednimi konsekwencjami pandemii koronawirusa
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy jedną z niewielu branż, która nie będzie dotknięta bezpośrednimi konsekwencjami pandemii koronawirusa

  We wtorek 17 marca br. o godzinie 10:00 rozpocznie się czat inwestorski z Remigiuszem Kościelnym, prezesem Vivid Games. Tematem rozmowy będzie omówienie planów rozwoju spółki na najbliższy okres oraz trwająca emisja obligacji.

  Vivid Games to polskie studio tworzące gry mobilne free-to-play. W portfolio spółki znajdują się marki takie jak Real Boxing, która osiągnęła status kultowej serii bokserskiej na urządzenia iOS oraz Android, czy popularna gra Space Pioneer. W ostatnich miesiącach spółka skupia się na dystrybucji gier na konsolę Nintendo Switch oraz PC w ramach dywersyfikacji kanałów i platform. Vivid Games prowadzi również działalność wydawniczą tytułów z segmentu hyper-casual.

 • Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy pewni że nie utracimy płynności finansowej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy pewni że nie utracimy płynności finansowej

  W czwartek 16 stycznia br. o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Remigiuszem Kościelnym, prezesem Vivid Games. Tematem rozmowy będzie omówienie planów rozwoju spółki na najbliższy okres.

  Vivid Games to polskie studio tworzące gry mobilne free-to-play. W portfolio spółki znajdują się marki takie jak Real Boxing, która osiągnęła status kultowej serii bokserskiej na urządzenia iOS oraz Android, czy popularna gra Space Pioneer. W ostatnich miesiącach spółka skupia się na dystrybucji gier na konsolę Nintendo Switch oraz PC w ramach dywersyfikacji kanałów i platform. Vivid Games prowadzi również działalność wydawniczą tytułów z segmentu hyper-casual.

 • Marek Tymiński, prezes CI Games: Rozważamy dalszą pracę przy kontynuacji serii SGW oraz Lords of the Fallen
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Tymiński, prezes CI Games: Rozważamy dalszą pracę przy kontynuacji serii SGW oraz Lords of the Fallen

  W piątek 29 listopada br. o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Markiem Tymińskim, prezesem CI Games. Tematem rozmowy będzie premiera Sniper Ghost Warrior Contracts oraz plany rozwoju Grupy, w tym działalność wydawnicza United Label.

  CI Games prowadzi niezależną działalność wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną na globalnym rynku gier wideo. Portfolio CI Games zawiera uznane marki takie jak Lords of The Fallen, która osiągnęła kilkumilionową sprzedaż oraz serię Sniper Ghost Warrior z ponad 7 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. 22 listopada miała miejsce premiera najnowszej gry warszawskiego studia Sniper Ghost Warrior Contracts. W planowanym portfolio wydawniczym znajdują się również m.in. Röki oraz Eldest Souls.

 • SimFabric: Debiut odbędzie się w I kwartale 2020 r.
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  SimFabric: Debiut odbędzie się w I kwartale 2020 r.

  W czwartek 28.11.2019 o godzinie 10.00 zapraszamy na czat inwestorski z członkami zespołu SimFabric SA. Tematami rozmowy będzie planowany debiut na New Connect oraz perspektywy rozwoju Spółki na lata 2020-2021.

  SimFabric SA to polskie studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie. Firma ma w portfolio szereg własnych produkcji gier w szczególności symulatorów przygotowywanych z myślą o PC i konsolach najnowszej generacji, jest studiem portującym oraz wydawcą gier na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One, a także uruchomiło oddział badawczo-rozwojowy w Łodzi i skupia się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań w grach. Ich pierwszy symulator Farm Expert 2018 Mobile wyprodukowany dla PlayWay SA rozszedł się w ponad 2 milionach egzemplarzy na urządzeniach mobilnych, a gry z portfolio spółki wydane na Nintendo Switch, aktualnie zajmują czołowe miejsca na listach sprzedaży w sklepie Nintendo e-Shop w USA. Spółka przygotowuje się do premiery dwóch nowych konsol PS5 oraz Xbox Scarlett, na które planuje produkcję, porting i wydawanie gier. SimFabric SA w najbliższym czasie planuje debiut giełdowy na New Connect.

  Jednym z najważniejszych projektów firmy jest symulator Farm&Fix 2020, który w ciągu pierwszego miesiąca obejrzało ponad 1 milion osób na świecie. Gra cieszy się olbrzymim zainteresowaniem graczy i po pierwszym tygodniu od opublikowania jej w serwisie Steam znalazła się na prestiżowej liście najbardziej wyczekiwanych gier na PC - tzw. Global Top Wishlist. Na tej liście znajdują się jeszcze dwa symulatory spółki: ElectriX i Moon Village - symulator prawdziwej misji na Księżyc, której celem będzie założenie pierwszej załogowej bazy na Srebrnym Globie. Misja Moon Village jest projektem Europejskiej Agencji Kosmicznej i SimFabric SA planuje wykonać symulator we współpracy z Agencją.

  SimFabric SA powstała w 2016 roku po otrzymaniu głównej nagrody w konkursie na najlepszy symulator kosmiczny, organizowany przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA). Podczas wręczenia nagrody w centrum technologicznym ESTEC w Noordwijk w Holandii, dyrektor ESA (Euripejskiej Agencji Kosmicznej) poprosił Julię Leszczyńską (Prezes Zarządu) oraz Emila Leszczyńskiego (Przewodniczący Rady Nadzorczej) o założenie spółki pod grant. W ten sposób powstała spółka z minimalnym kapitałem zakładowym 5000 złotych. W ciągu 3 lat spółka pozyskała inwestora branżowego spółkę PlayWay SA, przekształciła się w Spółkę Akcyjną, podpisała przeszło 50 umów wydawniczych na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One, wydała ponad 10 gier oraz pozyskała przeszło 2 miliony złotych kapitału od inwestorów indywidualnych. Aktualnie po 3 latach już jako SimFabric SA z kapitałem zakładowym 625.000 złotych i dwoma emisjami akcji serii A i B planuje debiut giełdowy na New Connect.

  Spółka SimFabric SA jest już po rejestracji akcji serii A i B w KDPW, oraz ma przyznany status emitenta. 11.10.2019 złożyła wniosek na GPW o wprowadzenie akcji serii A i B na rynek New Connect i aktualnie oczekuje wyznaczenia daty debiutu.

  Na pytania inwestorów będą odpowiadać Julia Leszczyńska - prezes zarządu oraz Emil Leszczyński - przewodniczący rady nadzorczej SimFabric SA.

  Serdecznie zapraszamy na czat - w czwartek 28.11.2019 o godzinie 10.00.

 • Marek Markuszewski, prezes Starward Industries: To prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy będzie można nabyć akcje spółki w ofercie publicznej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Markuszewski, prezes Starward Industries: To prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy będzie można nabyć akcje spółki w ofercie publicznej

  W poniedziałek 25 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na czat inwestorski z Markiem Markuszewskim, prezesem zarządu Starward Industries SA.

  Tematem spotkania będzie trwająca oferta publiczna, w której spółka planuje zebrać ok. 3 mln zł. Środki z emisji spółka planuje przeznaczyć na pokrycie części kosztów produkcji oraz realizację kampanii promocyjnej pierwszej gry.

  Starward Industries to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem w takich firmach jak CD Projekt Red, Reality Pump, Techland, na czele którego stoi Marek Markuszewski (wcześniej Senior Producer, pomysłodawca i współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED).

  Spółka jest w trakcie tworzenia pierwszej gry fabularnej opartej na powieści autorstwa Stanisława Lema, realizując pionierski projekt w obszarze komputerowej adaptacji kultowej twórczości w retro-futurystycznym i atompunkowym stylu graficznym. Spółka nie powiela przy tym żadnych wzorców powstałych do tej pory wokół twórczości tego pisarza, tworząc całkowicie autorską wizję przekazu.

  Spółka planuje premierę w roku 2021, w którym przypada właśnie 100-lecie urodzin Stanisława Lema. Wykorzystanie pełnego potencjału medialnego Spółka planuje osiągnąć poprzez synchronizację zamknięcia cyklu produkcyjnego z rocznicą urodzin pisarza.

 
1/26 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,29% +16 058,46 zł 36 058,46 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy