Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - start 25 lutego o 11:00

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - start 25 lutego o 11:00

  W czwartek 25 lutego o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za IV kwartał 2018 r.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są nowoczesne systemy informatyczne – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

 • Piotr Krupa, prezes Kruk SA: Inwestorzy indywidualni to dla nas bardzo ważna grupa interesariuszy
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Krupa, prezes Kruk SA: Inwestorzy indywidualni to dla nas bardzo ważna grupa interesariuszy

  W czwartek 24 stycznia br. o godz. 10.00 rozpocznie się czat inwestorski z Piotrem Krupą, prezesem zarządu KRUK SA. Tematem rozmowy będzie publiczna emisja obligacji KRUK SA oraz plany rozwoju grupy.

  KRUK SA jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

  W 2007 roku Grupa rozpoczęła działalność na rynku rumuńskim, a w 2011 na rynku czeskim oraz słowackim. W 2015 roku KRUK założył spółki we Włoszech oraz Hiszpanii. KRUKowi udało się nabyć pierwszy portfel na rynku włoskim jeszcze w 2015 roku, a na hiszpańskim na początku 2016 roku.

  KRUK planuje dalszy wzrost i osiągnięcie 700 mln zł zysku netto w 2024 roku przy zachowaniu konserwatywnego poziomu zadłużenia i wypłaty dywidendy. Spółka planuje uruchomienie nowych linii biznesowych oraz wejście na nowe rynki geograficzne a także znaczący wzrost inwestycji w portfele wierzytelności.

  Szczegóły strategii spółki na lata 2019-2024 przedstawiamy tutaj >>Strategia spółki na lata 2019-2024

 • Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA: Jako nieliczni reprezentujemy wysoko rentowną niszę gier przeglądarkowych
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA: Jako nieliczni reprezentujemy wysoko rentowną niszę gier przeglądarkowych

  We wtorek 18 grudnia br. o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Dawidem Przygodzkim, prezesem zarządu Bloomga SA.

  Tematem rozmowy będzie omówienie planów debiutu giełdowego spółki na rynku NewConnect w 2019 roku oraz omówienie planów wydawniczych gry Islandoom w Europie, Rosji i USA wraz z omówieniem możliwości inwestycyjnych dla inwestorów przed otwarciem emisji akcji spółki.

  Dawid Przygodzki (ur. 1986 r.), inwestor indywidualny, akcjonariusz i prezes zarządu Bloomga SA, autorytet w zakresie gier przeglądarkowych i główny projektant gry MMO Islandoom.

 • Kamil Hajduk - kurator obligatariuszy GetBack - start 14 grudnia, godz. 16:30
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Kamil Hajduk - kurator obligatariuszy GetBack - start 14 grudnia, godz. 16:30

  W piątek, 14 grudnia br. o godz. 16:30 rozpocznie się czat inwestorski z Kamilem Hajdukiem, kuratorem obligatariuszy GetBack. Tematem rozmowy będą propozycje układowe spółki.

  Kamil Hajduk to ustanowiony przez wrocławski sąd kurator obligatariuszy GetBack. Dla blisko 9 tys. poszkodowanych inwestorów to kluczowa postać. Jego zadaniem jest reprezentowanie praw posiadaczy niewykupionych obligacji w postępowaniu restrukturyzacyjnym. Kurator będzie głosował w imieniu obligatariuszy nad propozycjami układowymi na zgromadzeniu wierzycieli, które zwołano na 22 stycznia 2019 r. godz. 8:30, sala nr 324 im. Filipowicza w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

  Już można zadawać pytania, na które nasz Gość zacznie odpowiadać w piątek o 16:30.

 • Radosław Barczyński - członek rady nadzorczej i rady wierzycieli GetBack
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Radosław Barczyński - członek rady nadzorczej i rady wierzycieli GetBack

  W czwartek 29 listopada br. o godz. 16:00 rozpocznie się czat inwestorski z Radosławem Barczyńskim, członkiem rady nadzorczej i rady wierzycieli GetBack. Tematem rozmowy będą propozycje układowe spółki.

  Radosław Barczyński (ur. 1978 r.), inwestor indywidualny, od czerwca br. przewodniczący rady wierzycieli, a od sierpnia także członek rady nadzorczej (komitet ds. restrukturyzacji) wrocławskiej spółki.

 • Zbigniew Prokopowicz, przewodniczący RN Pfleiderer Group: Jesteśmy optymistycznie nastawieni do końcówki tego roku
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Zbigniew Prokopowicz, przewodniczący RN Pfleiderer Group: Jesteśmy optymistycznie nastawieni do końcówki tego roku

  We wtorek 27 listopada 2018 r. o godz. 10:00 rozpocznie się czat inwestorski ze Zbigniewem Prokopowiczem, przewodniczącym rady nadzorczej Pfleiderer Group. Tematem rozmowy będą plany rozwoju i realizacja strategii Grupy. Przy okazji niedawnej publikacji wyników finansowych za trzeci kwartał 2018 r., Grupa Pfleiderer podniosła strategiczny cel sprzedażowy na 2021 rok do 1,3 mld euro. Firma zakłada ponadto wzrost marży EBITDA do ponad 16%.

  Grupa Pfleiderer istnieje od 123 lat i jest czołowym europejskim producentem wyrobów drewnopochodnych, specjalizującym się w wytwarzaniu materiałów na potrzeby branży meblarskiej, wykończeniowej i budowlanej.

  Grupa Pfleiderer dostarcza płyty meblarskie, blaty kuchenne, laminaty wysokociśnieniowe HPL oraz okładziny ścienne dla największych producentów mebli w Polsce i w regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria) oraz tysięcy średnich i małych firm z branży meblarskiej oraz budowlano-remontowej w całej Europie. Spółka ma swoją siedzibę we Wrocławiu oraz biura w Neumarkt (Niemcy) i Warszawie. Grupa posiada dziewięć zakładów produkcyjnych w Polsce i Niemczech, a także działy handlowe w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Francji, Austrii i Rumunii. Grupa zatrudnia łącznie około 3,5 tys. osób.

  W pierwszych trzech kwartałach 2018 r. skonsolidowane przychody Pfleiderer Group wzrosły o 6,5% r/r do blisko 800 mln euro. Zysk EBITDA zwiększył się o 8,7% do 104,6 mln euro, a marża EBITDA za pierwsze dziewięć miesięcy roku wyniosła 13,1% (wzrost o 0,3 p.p.). EBITDA oczyszczona z wpływu zdarzeń jednorazowych wyniosła 107,4 mln euro, co oznacza wzrost o 15% r/r.

 • Piotr Krupa, prezes Kruk SA: Możemy inwestować ponad 2 mld zł rocznie w kolejnych latach
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Krupa, prezes Kruk SA: Możemy inwestować ponad 2 mld zł rocznie w kolejnych latach

  W poniedziałek 19 listopada br. o godz. 11.30 rozpocznie się czat inwestorski z Piotrem Krupą, prezesem zarządu KRUK SA. Tematem rozmowy będzie publiczna emisja obligacji KRUK SA oraz plany rozwoju grupy.

  KRUK SA jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

  W 2007 roku Grupa rozpoczęła działalność na rynku rumuńskim, a w 2011 na rynku czeskim oraz słowackim. W 2014 roku została założona spółka KRUK Deutschland, a rok później KRUK kupił w Niemczech pierwsze portfele. 2015 rok przyniósł również założenie dwóch kolejnych spółek - we Włoszech oraz Hiszpanii. KRUKowi udało się nabyć pierwszy portfel na rynku włoskim jeszcze w 2015 roku, a na hiszpańskim na początku 2016 roku.

  Głównym celem strategicznym Grupy KRUK na lata 2015–2019 jest osiągnięcie pozycji jednej z trzech największych firm zarządzających wierzytelnościami w Europie pod względem zysku netto. Grupa zamierza osiągnąć założony cel poprzez: rozwój w przekroju produktowym i geograficznym, doskonalenie efektywności oraz doskonalenie badań i analiz.

 • Unimot: Wyniki III kwartału są najlepszymi wynikami kwartalnymi w ciągu ostatnich dwóch lat
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Unimot: Wyniki III kwartału są najlepszymi wynikami kwartalnymi w ciągu ostatnich dwóch lat

  W czwartek 15 listopada br. o godz. 9.00 rozpocznie się czat inwestorski z przedstawicielami spółki UNIMOT SA – Wiceprezesem Zarządu ds. Handlowych, Robertem Brzozowskim oraz Członkiem Zarządu ds. Finansowych, Markiem Morozem.

  Tematem rozmowy będą wyniki spółki po trzech kwartałach 2018 r. oraz dalsze plany rozwoju Grupy UNIMOT.

  Grupa UNIMOT prowadzi działalność w zakresie obrotu olejem napędowym (ON), biopaliwami (Bio), gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Spółka rozwija także franczyzową sieć stacji paliw pod międzynarodową marką AVIA. UNIMOT S.A. od 7 marca 2017 r. jest notowany na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 
1/22 
     

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanie


Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d