Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Marek Dietl, prezes zarządu GPW: szanse i wyzwania przed jakimi stoi GPW - start 16 lipca o godzinie 10:00

  Marek Dietl, prezes zarządu GPW: szanse i wyzwania przed jakimi stoi GPW - start 16 lipca o godzinie 10:00

  W środę 16 lipca o godz. 10:00 odbędzie się czat z Markiem Dietlem, prezesem zarządu spółki GPW. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz strategią rozwoju polskiej giełdy.

  Grupa Kapitałowa Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz określa stopy referencyjne WIBOR i WIBID. GK GPW obejmuje kluczowe instytucje rynku kapitałowego i towarowego w Polsce i jest największą giełdą w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. W 2018 r. agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych.

  GPW to ważne źródło pozyskiwania kapitału dla przedsiębiorstw i samorządów w regionie, które przyczynia się do dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki, tworzenia nowych miejsc pracy, wspierania konkurencyjności polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej i w efekcie wzrostu zamożności polskiego społeczeństwa. Obecność na rynku kapitałowym przynosi przedsiębiorcom także inne korzyści, takie jak wzrost rozpoznawalności, wiarygodności, efektywności i przejrzystości zarządzania. Giełda dostarcza także finansowania dla projektów innowacyjnych i wkracza ze swoimi kompetencjami biznesowymi w inne sektory gospodarcze, przyczyniając się pośrednio także do ich rozwoju i zwiększania ich nowoczesności. Grupa Kapitałowa GPW prowadzi działalność także w zakresie edukacji, promocji i informacji związanej z funkcjonowaniem rynku kapitałowego.

  Grupa Kapitałowa GPW od lat, poprzez swój dynamiczny rozwój i stabilne wyniki finansowe konsekwentnie i systematycznie buduje wartość dla swoich akcjonariuszy. Więcej informacji: www.gpw.pl

 • Łukasz Włodarczyk, prezes zarządu Metropolitan Investment: otwieramy możliwości zarabiania na nieruchomościach
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Łukasz Włodarczyk, prezes zarządu Metropolitan Investment: otwieramy możliwości zarabiania na nieruchomościach

  W czwartek, 6 czerwca o godz. 11:00 odbędzie się czat z Łukaszem Włodarczykiem, prezesem zarządu Metropolitan Investment SA. Zapraszamy do zadawania pytań na temat rynku nieruchomości handlowych w Polsce, możliwości lokowania nadwyżek finansowych w projekty nieruchomościowe oraz modelu funkcjonowania spółki.

  Metropolitan Investment to polska firma, która specjalizuje się w realizacji projektów nieruchomościowych i otwiera możliwości inwestowania dla szerokiego grona partnerów. Unikalny model działania i kompleksowa obsługa inwestycji sprawia, że spółka realizuje dochodowe projekty, odpowiadając na określone potrzeby i dostosowując ofertę do realiów lokalnych rynków. Metropolitan Investment w ciągu 3 lat zrealizował 16 projektów i ma już ponad 1000 zadowolonych partnerów.

  Łukasz Włodarczyk – założyciel i prezes zarządu Metropolitan Investment SA. W spółce odpowiada za planowanie oraz nadzór nad finansowaniem i komercjalizacją projektów w oparciu o nieruchomości dochodowe. Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 10 lat. Współpracował z wieloma instytucjami finansowymi zarówno w zakresie przygotowania procesów kredytowych dla klientów bankowości prywatnej i korporacyjnej, jak i prowadzenia procesów inwestycyjnych w spółkach generujących stałe przepływy.

 • Artur Jedynak, prezes zarządu KBJ: mamy narzędzia motywujące do dalszej pracy i większego zaangażowania
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Artur Jedynak, prezes zarządu KBJ: mamy narzędzia motywujące do dalszej pracy i większego zaangażowania

  W czwartek 30 maja o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za I kwartał 2019 r.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są nowoczesne systemy informatyczne – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

 • Grupa Orbis: Wyniki I kwartału są dobrym prognostykiem na kolejne miesiące, trend pozostaje pozytywny
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Orbis: Wyniki I kwartału są dobrym prognostykiem na kolejne miesiące, trend pozostaje pozytywny

  W piątek 26 kwietnia 2019 r., o godz. 10:00, odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu Orbis SA poświęcony wynikom spółki za 1Q 2019 r.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 21 600 pokoi w 133 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

  Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

 • Ireneusz Pukin, prezes Coinquista: Nie chcemy być tylko giełdą kryptowalut. Chcemy zaoferować naszym użytkownikom wiele dodatkowych usług
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ireneusz Pukin, prezes Coinquista: Nie chcemy być tylko giełdą kryptowalut. Chcemy zaoferować naszym użytkownikom wiele dodatkowych usług

  W środę, 10 kwietnia o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Ireneuszem Pukinem, prezesem zarządu Coinquista SA. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z planami spółki oraz trwającą ofertą publiczną akcji.

  Coinquista SA to jedna z pierwszych spółek umożliwiających handel kryptowalutami, które znalazły się w rejestrze małych instytucji płatniczych prowadzonym przez KNF. Spółka przeprowadza crowdfunding udziałowy przy współpracy z platformą Beesfund i wystawia na sprzedaż 20% akcji. Koszt jednej akcji to 16 złotych, a wysokość minimalnej inwestycji ustalono na 48 złotych. Celem emisji jest zebranie 4 milionów złotych. Coinquista zainwestuje zebrane fundusze w pozyskiwanie nowych użytkowników i dalszy rozwój produktu - planowane są dodatkowe funkcje oraz dedykowana aplikacja mobilna.

  Wszyscy akcjonariusze otrzymają tokeny Coinquista Coin, uprawniające do handlu z niższą prowizją oraz do zniżek na dodatkowe produkty. Mogą również liczyć na dożywotnią priorytetową opiekę zespołu Coinquisty i możliwość handlu bez prowizji. Przy wyższych inwestycjach przewidziane są atrakcyjne bonusy, takie jak fizyczne nośniki portfeli kryptowalut. Dokładna oferta i progi wsparcia dostępne są na stronie emisji. W przyszłości spółka planuje debiut na giełdzie.

  >> Szczegóły oferty i zapisy na akcje Coinquisty znajdziesz tutaj

  Coinquista jest rozwijana od 2018 roku - spółka dysponuje już wyróżniającym się produktem gotowym do sprawnego obsługiwania klientów. Giełda pozwoli na bezpieczny handel i przechowywanie kryptowalut. Dzięki opcji śledzenia najlepszych inwestorów i handlu pod opieką ekspertów, a także intuicyjnemu interfejsowi, Coinquista umożliwi bezproblemowe wejście w świat inwestycji. Dostęp do rozbudowanych statystyk i najpopularniejszych kryptowalut spełnią zaś oczekiwania wymagających i doświadczonych użytkowników. Na stronie internetowej giełdy można zapoznać się z wykorzystywanymi przez nią rozwiązaniami oraz oferowanymi funkcjami. Pełną zdolność operacyjną Coinquista osiągnie pod koniec kwietnia bieżącego roku.

 • Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi: Liczymy, że przejęcie Readfy przełoży się na sprzedaż naszych flagowych usług na rynku niemieckim
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi: Liczymy, że przejęcie Readfy przełoży się na sprzedaż naszych flagowych usług na rynku niemieckim

  W poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 11.00 rozpocznie się czat inwestorski z Mikołajem Małaczyńskim, prezesem zarządu Legimi SA. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z planami spółki, w szczególności z trwającą ofertą publiczną akcji serii G i planowanym debiutem na NewConnect. Założyciel Legimi odpowie na pytania dotyczące finalizacji przejęcia niemieckiej spółki Readfy GmbH i płynących z tego synergii.

  Zapisy na akcje rozpoczęły się 25 marca i potrwają do 12 kwietnia. Akcjonariusze, którzy złożą zapisy na określoną liczbę akcji otrzymają świadczenie w postaci dostępu do usług Legimi oraz pakietu marketingowego (bonusy zaczynają się już od 320 zł). Więcej informacji >>

  Legimi to pionier na polskim rynku e-książki. Spółka, jako pierwsza w Polsce, w zamian za opłatę abonamentową, zaoferowała użytkownikom dostęp do cyfrowej biblioteki Legimi. Współpracuje z największymi telekomami oraz bibliotekami, a swoim klientom oferuje szereg udogodnień m.in. dowolny wybór platformy i urządzenia do czytania, możliwość przełączania pomiędzy e-książką a audiobookiem. Legimi może pochwalić się największą bazą tytułów w kategorii beletrystyka. Dzięki atrakcyjnym ofertom Spółka skokowo zwiększa przychody i liczbę klientów w Polsce. Firma prowadzi także działalność na rynku niemieckim, który jest jednym z największych na świecie. Legimi posiada 53 tys. aktywnych użytkowników, współpracujący przy tym z ponad 300 wydawcami.

 • Wiktor Pyrzyk, prezes zarządu: Oferta Plantwear to inwestycja w rosnącą spółkę
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Wiktor Pyrzyk, prezes zarządu: Oferta Plantwear to inwestycja w rosnącą spółkę

  W piątek 29 marca o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Wiktorem Pyrzykiem, prezesem zarządu Plantwear SA. Tematem spotkania będzie trwająca emisja akcji spółki oraz jej plany rozwoju.

  Plantwear jest wiodącym producentem akcesoriów lifestylowych z drewna w Polsce. Bieżąca emisja akcji przeprowadzana jest w związku z zamiarem ubiegania się o wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku NewConnect w 2019 roku. Plantwear zajmuje się ręczną produkcją zegarków, okularów, etui do telefonów i biżuterii z drewna. W 2018 r. spółka sprzedała ponad 30 tysięcy produktów, a przychody ze sprzedaży przekroczyły 4,7 mln PLN. Spółka samodzielnie projektuje i wytwarza wszystkie produkty we własnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym niedaleko Radzynia Podlaskiego. Drewno do produkcji pochodzi wyłącznie z drzew przeznaczonych do wycinki oraz certyfikowanych upraw z całego świata. Na sukces spółki pracuje ponad 60 osób.

  Plantwear sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem własnego sklepu internetowego (e-commerce generuje około 95 proc. przychodów) oraz dwóch stacjonarnych punktów sprzedaży zlokalizowanych w galeriach handlowych w Krakowie – planowane jest otwarcie kolejnych w największych miastach w Polsce. Plantwear dociera do swoich klientów głównie z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji – w tym przede wszystkim za pośrednictwem Facebooka, gdzie zgromadził ponad 500 tys. fanów.

  Firma rozwija się także na rynkach zagranicznych (7 proc. przychodów w 2018 r.) m.in. w Niemczech, Włoszech i Austrii. Spółka planuje istotną ekspansję zagraniczna w najbliższych miesiącach.

  W 2018 roku przychody ze sprzedaży wniosły 4,7 mln PLN, a zysk netto 510 tys. PLN. Prognozy na 2019 to odpowiednio 6,55 mln PLN i 750 tys. PLN. Wartość Spółki po ofercie została wyceniona na 9,5 mln PLN.

  Oferta publiczna prezentowana jest na CrowdConnect.pl, platformie crowdinvesting, gdzie zainteresowani inwestorzy mogą zapoznać się z jej parametrami oraz dokumentem ofertowym: >> szczegóły tutaj

  Oferta publiczna akcji serii C obejmuje 363 636 zwykłych akcji na okaziciela. Cena emisyjna została ustalona na 6,60 PLN za akcję. Zapisów można dokonywać do 10 maja 2019 roku. Kwota emisji to 2 399 998 PLN.

 • Przemysław Pączek, prezes zarządu Hyper Poland, Paweł Radziszewski, CTO: Technologia, którą obecnie rozwijamy jest unikalna w skali światowej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Przemysław Pączek, prezes zarządu Hyper Poland, Paweł Radziszewski, CTO: Technologia, którą obecnie rozwijamy jest unikalna w skali światowej

  W czwartek 28 marca o godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem zarządu spółki Hyper Poland Przemysławem Pączkiem oraz CTO - Pawłem Radziszewskim. Tematem rozmowy będzie kampania equity crowdfunding, którą aktualnie prowadzi Hyper Poland na brytyjskiej platformie Seedrs oraz najbliższe plany biznesowe i operacyjne spółki.

  Hyper Poland to firma zajmująca się rozwojem projektu kolei magnetycznej inspirowanej technologią hyperloop. Firma została założona przez inżynierów związanych z Politechniką Warszawską. Spółka planuje wdrożenie nowej technologii transportowej w trzech etapach: w pierwszej kolejności chce wprowadzić do komercyjnego użytku kolej magnetyczną, która będzie w stanie poruszać się z prędkością 300 km/h po już istniejących liniach kolejowych dzięki modyfikacjom torów opracowanym przez Hyper Poland. Dopiero w kolejnych etapach tak zmodyfikowany tor może zostać przykryty pokrywa próżniową co pozwoli zwiększyć prędkość do 600 km/h. W latach 2021-2023 Hyper Poland planuje wdrożenie testowe swojej technologii w jednym z państw Unii Europejskiej.

  W latach 2016-2017 zespół Hyper Poland był kilkakrotnie nagradzany w konkursach na pojazdy hyperloop organizowanych w Los Angeles i Dubaju. W marcu 2019 Hyper Poland została uznany za jeden z najlepszych startupów sektora mobility w Europie.

  W pierwszej połowie 2019 roku firma planuje przeprowadzić pierwsze próby modelu testowego zbudowanego w oparciu o technologię opatentowaną przez Hyper Poland.

 
1/24 
     

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

PORTFEL STOCKWATCH

Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +56,84% +11 367,42 zł 31 367,42 zł

Logowanie


Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d