pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Ignacy Kurkowski, prezes zarządu Unseen Silence SA: Naszym planem jest tworzenie coraz większych produkcji
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ignacy Kurkowski, prezes zarządu Unseen Silence SA: Naszym planem jest tworzenie coraz większych produkcji

  W środę, 20.01.2021 o godz. 11.00 zapraszamy na prezentację inwestorską oraz czat z Ignacym Kurkowskim, prezesem zarządu Unseen Silence SA. Tematem spotkania będzie omówienie planów giełdowych, przedstawienie spółki i jej projektów.

  Unseen Silence to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół. Firma korzysta z doświadczenia dużych polskich zespołów takich jak MATABOO, Movie Games oraz Pixel Crow. Strategia firmy opiera się na tworzeniu gier wysokiej jakości - silnych marek, które będą odznaczały się długim okresem monetyzacji. Spółka dotychczas zapowiedziała dwa tytuły: Terror: Endless Night oraz Ultra Mega Cats. Oba stawiają na rozbudzenie emocji graczy, mimo skrajnie różnych mechanizmów rozgrywki – pierwsza to strategia turowa dla jednego gracza, natomiast druga to wieloosobowy shooter. Unseen Silence już niedługo rozpocznie starania o debiut na NewConnect jeszcze w 2021 roku - przed premierą pełnej wersji gry Terror: Endless Night.
 • Paweł i Grzegorz Aksamit, zarząd Stava SA: Wejście na giełdę jest naszym podstawowym scenariuszem realizacji zysku z inwestycji dla inwestorów
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł i Grzegorz Aksamit, zarząd Stava SA: Wejście na giełdę jest naszym podstawowym scenariuszem realizacji zysku z inwestycji dla inwestorów

  W czwartek 17 grudnia 2020 roku o godzinie 11:00 rozpocznie się wideoczat z zarządem Stava SA - Pawłem Aksamitem i Grzegorzem Aksamitem. Stava to największa w Polsce franczyzowa sieć gastro-kurierska, która prowadzi emisję akcji w modelu crowdfundingu. Zarząd spółki będzie odpowiadał na pytania związane z działalnością Stava, wynikami finansowymi sieci oraz spółki, planach rozwoju jak i z samą emisją.

  Na pewno nie raz zamawiałeś jedzenie na dowóz przez telefon. Prawdopodobnie znasz portale i aplikacje, takie jak Pyszne.pl, UberEATS czy Glovo. Czy zastanawiałeś się jednak, kto faktycznie realizuje usługę kurierską stojącą za Twoim zamówieniem?

  Mogłeś nie słyszeć o Stavie, bo spółka nie prowadzi portalu do zamawiania posiłków. Bardzo jednak możliwe, że część Twoich zamówień z wymienionych wyżej serwisów realizowali kurierzy Stava.

  Klientami sieci są restauratorzy, dla których Stava świadczy usługi kurierskie. Daje im przewagę nad konkurencją, sprowadzając dowóz posiłku do kilku kliknięć na tablecie. Zapewnia im jednolitą, profesjonalną usługę - niezależnie od źródła zamówienia. Uwalnia ich od wyzwań z kierowcami, pojazdami i bieżącą kontrolą poszczególnych dostaw. Jednocześnie zapewnia o 20-25% niższe koszty, o 20 - 30 minut krótsze czasy dostaw oraz najwyższą jakość posiłków wynikającą chociażby ze stosowania wyłącznie toreb z podgrzewaczami.

  Dlatego restauratorzy decydują się powierzać Stava dowozy swoich zamówień - nie tylko telefonicznych - ale również ze źródeł takich jak Pyszne.pl, aplikacji UberEATS i Glovo. Wśród klientów Stava są takie marki jak McDonald’s, KFC, Pizza Hut, Grupa Sfinks czy North Fish.

  Stava prowadzi dzisiaj 30 oddziałów w 26 miastach w Polsce, a kilka kolejnych jest w trakcie organizacji. Od założenia firmy w 2014 roku, zrealizowała miliony dowozów. Wie o nich wszystko. Dlatego właśnie najlepsi współpracują ze Stavą, a sprzedaż sieci od stycznia 2018 do października 2020 urosła o 1890%.

  Na koniec listopada 2020 systemwide sales całej sieci oddziałów Stava osiągnął poziom 15,43 mln zł, co stanowi przeszło 100% planu na cały 2020 rok. Zarząd Stava SA prognozuje, że przy utrzymaniu listopadowego poziomu sprzedaży również w grudniu, łączne przychody sieci Stava ze sprzedaży usług (systemwide sales) za 2020 rok osiągną poziom ok. 17,2 mln zł. Stanowić to będzie ok. 195% przychodów systemwide sales z 2019 roku.

 • Przemek Barankiewicz i Michał Manin, Finax - start 3 grudnia o 11:00
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Przemek Barankiewicz i Michał Manin, Finax - start 3 grudnia o 11:00

  W czwartek, 3 grudnia, o godz. 11:00 serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Przemkiem Barankiewiczem, CFA i Michalem Maninem, którzy opowiedzą nam o platformie inwestycyjnej Finax. Ten słowacki dom maklerski oferuje usługę automatycznego zarządzania globalnym portfelem funduszy ETF. Przekonał już do siebie dwanaście tysięcy klientów, a teraz spróbuje przekonać czytelników portalu Stockwatch.pl.

  Finax to pierwszy robo-doradca dla inwestorów w CEE. Oferuje inwestorom indywidualnym najefektywniejszą strategię inwestycyjną, w najbardziej wygodny sposób. Finax proponuje to poprzez inwestowanie pasywne z wykorzystaniem funduszy ETF, dającym ekspozycję na zdecydowaną większość światowego rynku akcji i obligacji. Wszystko to przy wykorzystaniu automatycznego zarządzania i doboru portfela, na tyle ryzykownego, na ile pozwala profil inwestora. Taka strategia jest tańsza, szeroko dywersyfikuje ryzyko i dostarcza wyższej długoterminowej stopy zwrotu niż proponują fundusze aktywnie zarządzane.

  Broker powstał w Bratysławie w 2017 r., a od 2018 r. funkcjonuje jako dom maklerski regulowany przez Narodowy Bank Słowacji. Dzięki temu aktywa klientów, także polskich, są chronione do wysokości 50 000 EUR. W 2019 r. broker notyfikował działalność w Polsce i zaczął aktywnie pozyskiwać tu klientów. Założycielami Finax są Juraj Hrbatý i Radoslav Kasik, którzy sporą część swojej kariery poświęcili na pracę w branży finansowej, m.in. aktywnie zarządzając środkami klientów w innych domach maklerskich. Uznali jednak, że zamiast próbować pokonać rynek, lepiej po prostu z nim płynąć, skoro i tak daje to satysfakcjonujące rezultaty w długim horyzoncie czasowym. Zamiast aktywnego zarządzania zdecydowali się promować zautomatyzowane inwestowanie pasywne poprzez ETF-y. W ich pomysł zainwestował słowacki miliarder – Ivan Chrenko – większościowy udziałowiec firmy deweloperskiej HB Reavis, która w Warszawie stawia właśnie Varso Tower, najwyższy biurowiec w Unii Europejskiej.

  >> Do 11 grudnia skorzystaj z promocji Finax dla użytkowników Stockwatcha

 • Bartłomiej Krupa - prezes zarządu Votum SA: Będziemy intensywnie inwestować we wzrost wartości grupy kapitałowej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Bartłomiej Krupa - prezes zarządu Votum SA: Będziemy intensywnie inwestować we wzrost wartości grupy kapitałowej

  We wtorek 1 grudnia 2020 r. o godzinie 12:00 serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Bartłomiejem Krupą, prezesem zarządu Votum SA. Tematem rozmowy będzie omówienie wyników po III kwartale 2020 r. oraz bieżąca działalność Grupy Kapitałowej Votum. Podczas spotkania będzie można zapytać o najnowsze trendy w segmencie bankowym oraz o to, jak Spółka radzi sobie w nowym obszarze - energii odnawialnej.

  Votum SA i spółki z GK Votum reprezentują klientów w sporach z podmiotami rynku finansowego. Podstawowe segmenty działalności spółki dotyczą konsumentów rynku ubezpieczeniowego w zakresie ich reprezentacji w sprawach szkód osobowych oraz dochodzenia roszczeń z tytułu szkód w pojazdach, a także konsumentów rynku bankowego w zakresie ograniczenia skutków klauzul abuzywnych. Dywersyfikacja zakresu działalności Grupy Kapitałowej Votum będzie także nakierowana na utworzenie segmentu odnawialnych źródeł energii jako jednego z kluczowych źródeł przychodów w kolejnych latach.

  Spółka od początku istnienia działa w branży odszkodowawczej, pomagając osobom poszkodowanym w sporach z zakładami ubezpieczeń. Od kilku lat GK Votum działa z sukcesem w nowym segmencie obejmującym dochodzenie roszczeń z tytułu umów bankowych, obsługując już w tym obszarze blisko 17 tys. klientów. Od lipca br. GK Votum działa w sektorze odnawialnych źródeł energii, mając już za sobą pierwsze realizacje paneli fotowoltaicznych.

 • Arkadiusz Wójcik - Country Manager w Exante: Dajemy bezpośredni dostęp do 50 giełd i ponad 300 tys. instrumentów finansowych
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Arkadiusz Wójcik - Country Manager w Exante: Dajemy bezpośredni dostęp do 50 giełd i ponad 300 tys. instrumentów finansowych

  Zapraszamy na czat z Arkadiuszem Wójcikiem, Country Managerem w Exante. Spotkanie rozpocznie się 18 listopada o godz. 11:00.

  Exante jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usług inwestycyjnych założonym w 2011 roku, które oferuje globalne usługi finansowe, w tym bezpośredni dostęp do szerokiej gamy rynków finansowych w USA, Unii Europejskiej, Azji i Pacyfiku. Exante oferuje aktualnie ponad 300 000 instrumentów finansowych na ponad 50 rynkach, a to wszystko z jednego konta. Sieć 750 serwerów na całym świecie zapewnia najmniejsze opóźnienia i bezpieczny transfer danych.

 • Webinar wynikowy: Jakub Dwernicki, prezes zarządu i Robert Stasik, wiceprezes zarządu R22: Chcemy, żeby każda kolejna dywidenda była wyższa od poprzedniej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Webinar wynikowy: Jakub Dwernicki, prezes zarządu i Robert Stasik, wiceprezes zarządu R22: Chcemy, żeby każda kolejna dywidenda była wyższa od poprzedniej

  Zapraszamy na webinar wynikowy z Jakubem Dwernickim, prezesem zarządu i Robertem Stasikiem, wiceprezesem zarządu R22 SA - start 17 listopada godz. 11:00. Spotkanie dotyczyć będzie omówienia wyników za III kwartał 2020 r. oraz perspektyw rozwoju w kolejnych okresach.

  Grupa R22 to grupa technologiczna oferująca kompleksowe usługi wspierające firmy w obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności komunikacji, marketingu i sprzedaży. Z usług Grupy korzystają zarówno małe i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Portfolio Grupy obejmuje przede wszystkim usługi hostingowe i sprzedaż domen, certyfikatów SSL, narzędzie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych, usługi wielokanałowej komunikacji SMS, mobile i e-mail, marketing automation oraz usługi telekomunikacyjne.

  Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

 • Adam Cegielski - prezes Omnioxy SA: Wierzymy w sukces firmy, dla nas to inwestycja na wiele lat
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Adam Cegielski - prezes Omnioxy SA: Wierzymy w sukces firmy, dla nas to inwestycja na wiele lat

  Zapraszamy na czat z Adamem Cegielskim, prezesem Omnioxy SA, który rozpocznie się 9 listopada o godz. 10:00. Tematem spotkania będzie omówienie planów związanych z publiczną emisją akcji serii B i perspektyw spółki na przyszłość.

  Omnioxy to przede wszystkim dostawca łagodnych komór hiperbarycznych operujących naciśnieniach 1,3-1,5 ATA (urządzeń niemedycznych), które pozwalają na wspieranie regeneracji i rekonwalescencji osób w każdym wieku. Spółka wprowadza do urządzeń autorskie rozwiązania i modyfikacje sprzętowe, dzięki którymsą one bezpieczniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu niż konkurencyjne produkty. Firma m.in. udoskonaliła koncentrator tlenu o mechanizm periodycznego podawania tlenu, zwiększyła liczbę okien w komorze oraz zastosowała specjalny antyodleżynowy materac.

  Trzon firmy stanowią bracia, którzy wcześniej przez 11 lat prowadzili z sukcesem firmę inżynieryjną, więc Omnioxy zakładali już jako doświadczeni managerowie. Spółka od początku sama się finansowała i stawiała sobie ambitne cele. Przez ostatnie 12 miesięcy wygenerowała 4,8 mln zł obrotu, a zysk wyniósł ponad 600 tys. zł. Na moment przygotowania Dokumentu Ofertowego spółka z sukcesem wsparła powstanie ponad 60 firm w Polsce i sprzedała ponad 100 komór.

  Model biznesowy Omnioxy jest znacznie szerszy. Sprzedaż łagodnej komory hiperbarycznejto przeważnie początek szerszej współpracy z klientem. Aż 95 proc. klientów spółki to firmy- kliniki lub osoby, które startują z własnym biznesem. Omnioxy z powodzeniem pomaga praktycznie od zera założyć własny biznes (gabinet) świadczący usługi z zakresu tlenoterapii hiperbarycznej. Spółka oferuje doradztwo m.in. w zakresie wyboru lokalizacji i wyposażenia gabinetu. Usługi marketingowe sprzedawane są w formie pakietów i w zależności od zakresu obejmują przygotowanie identyfikacji wizualnej (nazwy firmy, logo), stworzenie strony internetowej wraz z zawartością merytoryczną (m.in. prace graficzne, copywritingowe, optymalizację SEO, podłączenie mediów społecznościowych, kampanie Google Ads), przygotowanie folderów, ulotek, plakatów, wizytówek oraz stworzenie i prowadzenie kanałów social mediowych. Dodatkowo spółka bazując na wiedzy i zdobytym doświadczeniu wspiera właścicieli gabinetów prowadząc webinary i szkolenia.

 • Piotr Krupa, prezes zarządu Grupy Kruk: Mamy dobrą sytuację płynnościową i jesteśmy gotowi na większe inwestycje
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Krupa, prezes zarządu Grupy Kruk: Mamy dobrą sytuację płynnościową i jesteśmy gotowi na większe inwestycje

  W piątek 6 listopada br. o godz. 13:00 rozpocznie się czat inwestorski z Piotrem Krupą, prezesem KRUK SA. Tematem rozmowy będzie omówienie wyników po 3 kwartale 2020 r. i bieżąca działalność Grupy KRUK.

  KRUK jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

 
1/32 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,93% +30 985,51 zł 50 985,51 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
ATLANTAPL 2021-03-29 0,28 2,80%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy