pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Tomasz Strzałkowski, prezes i Piotr Strzałkowski, wiceprezes zarządu Duality SA - start 13 kwietnia o 12:00

  Tomasz Strzałkowski, prezes i Piotr Strzałkowski, wiceprezes zarządu Duality SA - start 13 kwietnia o 12:00

  We wtorek 13 kwietnia o godz. 12:00 zapraszamy na czat inwestorski z Tomaszem Strzałkowskim, prezesem zarządu Duality SA i Piotrem Strzałkowskim, wiceprezesem zarządu. Tematem spotkania będzie aktualna sytuacja spółki Duality SA, bieżące działania oraz plany na przyszłość i rozwój spółki.

  Swoją działalność studio Duality Games rozpoczęło w 2017 roku. Spółka została utworzona przez weteranów branży gamingowej z doświadczeniem wyniesionym m.in. ze studiów People Can Fly, Flying Wild Hogs czy Platige Image. Biznesowo Duality SA związana jest z Grupą PlayWay, liderem polskiej branży gamedevowej. Strategia spółki skupia się wokół produkcji, wydawania i dystrybucji gier na rynkach międzynarodowych. Flagowym projektem Duality jest utrzymana w stylistyce horroru gra Unholy. W ostatnim czasie jej współwydawcą zostało 505 Games, jeden z największych i najlepszych wydawców na świecie. Tytuł ten został również wyróżniony grantem w ramach programu Epic Grants prowadzonego przez Epic Games, czołowego gracza światowego rynku gamingowego. Duality pracuje obecnie nad dodatkami do bestsellerowej gry Barn Finders oraz kilkoma nowymi produkcjami, o których będą mogli Państwo przeczytać podczas czatu.

 • Konrad Pawełczyk - prezes zarządu, Sebastian Pawełczyk – przewodniczący RN – RetroCegla.pl (Retro SA) - start 14 kwietnia, godz. 11:00

  Konrad Pawełczyk - prezes zarządu, Sebastian Pawełczyk – przewodniczący RN – RetroCegla.pl (Retro SA) - start 14 kwietnia, godz. 11:00

  W środę 14 kwietnia, o godz. 11:00 odbędzie się czat inwestorski z założycielami RetroCegla.pl i spółki Retro SA. Tematem spotkania będzie omówienie strategii rozwoju spółki i związana z tym emisja akcji oraz planowany debiut na rynku NewConnect.

  RetroCegła.pl to działająca od 2014 r. marka odpowiadająca na zmieniające się trendy w architekturze, w obszarze naturalnych dekoracji ściennych i elewacyjnych. W tym czasie zbudowała w Polsce pozycję lidera rynku płytek wykonywanych ze starych cegieł, pozyskanych z historycznych budynków.

  Produkty marki retrocegla.pl trafiły już do ponad 10 000 inwestycji, głównie w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, Szwecji, Austrii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, a nawet Japonii.

  Retro SA doszło do momentu, w którym wcześniejszy, przemysłowy start-up, stał się skalowalnym biznesem, gotowym do ekspansji. Spółka z emisji akcji planuje pozyskać około 4 mln złotych, które przeznaczy na robotyzację linii produkcyjnej i rozwój swojej sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Jeszcze jeszcze w tym roku planuje zadebiutować na NewConnect. Więcej informacji na: https://retrocegla.pl/emisja-akcji/

 • Jarosław Wojczakowski - prezes Vivid Games - start 12 kwietnia o 11:00
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Jarosław Wojczakowski - prezes Vivid Games - start 12 kwietnia o 11:00

  Zapraszamy na czat inwestorski z Jarosławem Wojczakowskim - prezesem Vivid Games. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Gaming na Giełdzie VI w poniedziałek 12. kwietnia o godz. 11:00.

  Vivid Games to niezależny twórca gier free-to-play na platformy mobilne - iOS oraz Android. Do najważniejszych tytułów w portfolio notowanej na GPW spółki należą serie Real Boxing i Gravity Rider. Do najważniejszych regionów sprzedażowych spółki należą Ameryka Północna (47%), Europa (25%) oraz Azja (22%), a zyski generowane są m.in poprzez mikropłatności i wyświetlanie formatów reklamowych.

 • Marek Markuszewski, prezes i Dawid Sękowski, dyrektor operacyjny Starward Industries: Dodatkowy czas pozytywnie wpłynie na minimalizację ryzyka błędów w finalnej wersji gry
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Markuszewski, prezes i Dawid Sękowski, dyrektor operacyjny Starward Industries: Dodatkowy czas pozytywnie wpłynie na minimalizację ryzyka błędów w finalnej wersji gry

  W piątek 9 kwietnia o godz. 12:00 zapraszamy na czat inwestorski z przedstawicielami Starward Industries SA: Markiem Markuszewskim, prezesem zarządu i Dawidem Sękowskim, dyrektorem operacyjnym.

  Tematem spotkania będą ostatnie wydarzenia w spółce, plany zagospodarowania środków pozyskanych z emisji skierowanej do funduszu inwestycyjnego Acion Partners Ltd. oraz plany na najbliższą przyszłość.

  Starward Industries to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem w takich firmach jak CD Projekt Red, Reality Pump, Techland, na czele którego stoi Marek Markuszewski (wcześniej Senior Producer, pomysłodawca i współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED).

  Spółka jest w trakcie tworzenia pierwszej gry fabularnej opartej na powieści autorstwa Stanisława Lema “Niezwyciężony”, realizując pionierski projekt w obszarze komputerowej adaptacji kultowej twórczości w retro-futurystycznym i atompunkowym stylu graficznym.

 • Zarząd Games Operators SA: Posiadamy zasoby pozwalające zarówno na rozwój oraz wypłatę dywidendy
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Zarząd Games Operators SA: Posiadamy zasoby pozwalające zarówno na rozwój oraz wypłatę dywidendy

  W czwartek 8 kwietnia o godz. 16:00 odbędzie się czat z zarządem spółki Games Operators SA. Tematem spotkania będzie omówienie bieżącej działalności, najnowszych zapowiedzi, oraz planów na najbliższą przyszłość. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki.

  Games Operators to producent i wydawca gier wideo. Od 2017 r. jednym z głównych akcjonariuszy spółki jest giełdowy PlayWay. Studio specjalizuje się w tworzeniu produkcji typu menedżer/symulator. Ważną częścią spółki jest studio Jutsu Games, założone przez Bartka Gajewskiego, które odpowiada za gry 911 i 112 Operator oraz Rustler. Games Operators współpracuje też z ponad 15 zespołami z całego świata realizującego inne gry. Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.

 • Piotr Babieno, prezes zarządu Bloober Team SA: Dla nas ważne jest zachowanie DNA spółki i jej misji
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Babieno, prezes zarządu Bloober Team SA: Dla nas ważne jest zachowanie DNA spółki i jej misji

  Zapraszamy na czat inwestorski z Piotrem Babieno, prezesem Bloober Team SA. Spotkanie odbędzie się 7.04, o godz. 11:00, a tematem będzie omówienie bieżącej sytuacji i planów spółki.

  Bloober Team SA to jeden z trzech najważniejszych (obok Capcom i Konami) światowych producentów gier z gatunku psychological horror. Studio kładzie nacisk na tworzenie wyjątkowych i poruszających graczy produkcji. Najnowsza gra, The Medium, odniosła sukces biznesowy i artystyczny - w 24 godziny pokryła koszty produkcji i marketingu, a ponadto została ciepło przyjęta przez graczy (88 proc. pozytywnych recenzji na Steam). Kolejnym projektem spółki jest tytuł o nazwie kodowej “Black”, którego data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

  Bloober Team jest notowany na NewConnect od 2011, jednak spółka niedawno ogłosiła chęć przeniesienia swoich notowań na rynek główny GPW. Debiut na dużym polskim parkiecie ma nastąpić w 2022 roku.

 • Paweł Graniak - prezes Image Power: Mocno wierzymy w każdą naszą grę
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Graniak - prezes Image Power: Mocno wierzymy w każdą naszą grę

  6 kwietnia, o godz. 11:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem zarządu Image Power SA, Pawłem Graniakiem. Tematem spotkania będzie debiut na rynku NewConnect, który odbędzie się 7 kwietnia, a także plany wydawnicze na 2021 rok i lata kolejne.

  Image Power SA zdobywa doświadczenie na polskim rynku gier video od 2012 roku, a produkcją zajmuje się od roku 2019. Swoje tytuły wydaje i promuje przy ścisłej współpracy z grupą PlayWay SA - największym polskim wydawcą gier komputerowych. Dzięki temu wsparciu oraz talentom osób tworzących zespół, Image Power zamierza wydawać ciekawe, oryginalne, a przede wszystkim niezwykle grywalne gry video na wiodące platformy takie jak PC, Nintendo Switch czy konsole Sony oraz Microsoftu. Pierwszą grą spółki jest ciepło przyjęty Dieselpunk Wars, który przyciągnął uwagę graczy oraz mediów, a najważniejszą produkcją spółki ma być Offroad Mechanic Simulator. Spółka planuje także zainteresować swoimi grami kolejne regiony, w tym skrywający ogromny potencjał rynek chiński.

 • Michał Mielcarek, prezes zarządu Draw Distance SA: Project Cardinal pozwoli nam przejść do wyższej ligi gamedevu
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Michał Mielcarek, prezes zarządu Draw Distance SA: Project Cardinal pozwoli nam przejść do wyższej ligi gamedevu

  W środę 31. marca o godz. 11:00 odbędzie się czat z Michałem Mielcarkiem, prezesem spółki Draw Distance. Tematem spotkania będzie omówienie bieżącej działalności, najnowszych zapowiedzi, oraz planów na najbliższą przyszłość. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki.

  Draw Distance SA to producent gier wideo z Krakowa, stojący za takimi tytułami jak Serial Cleaners, Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, Ritual: Crown of Horns, Halls of Horror i Serial Cleaner. Gry z serii Vampire: The Masquerade sprzedały się w ilości prawie 100 tys. szt. Serial Cleaner natomiast trafił do ponad miliona użytkowników. W minionym tygodniu Draw Distance SA podała do publicznej wiadomości fakt podpisania umowy z Paradox Interactive AB na nową grę.

  Spółka powstała w 2009 roku, jej największym udziałowcem jest grupa kapitałowa Bloober Team. Najbardziej znaną produkcją studia jest Serial Cleaner. Premiera kontynuacji – Serial Cleaners – zapowiedziana została na 2021 rok. Od września 2016 r. spółka Draw Distance SA notowana jest na rynku NewConnect.

 
1/34 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +160,14% +32 027,70 zł 52 027,70 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
NWAI 2021-04-15 2,00 8,33%
WAWEL 2021-04-16 25,00 3,91%
STALEXP 2021-04-20 0,64 15,50%
OPTEAM 2021-04-27 12,00 42,55%
SESCOM 2021-04-27 0,40 1,08%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy