Reklama w StockWatch.pl

Sprawdź jak proste i skuteczne jest prowadzenie kampanii reklamowej w StockWatch.pl. Oferujemy szeroki i dobrze sprofilowany zasięg wśród inwestorów indywidualnych, doświadczenie w setkach kampanii dla klientów związanych z rynkiem finansowym oraz wsparcie techniczne na każdym etapie kampanii.

Dobrze sprofilowana grupa docelowa gwarantuje wyższą sprzedaż i niższe koszty. W StockWatch.pl reklamę skierujesz do jednorodnej grupy inwestorów indywidualnych. Rocznie docieramy do ponad miliona unikalnych użytkowników.

Co roku realizujemy setki kampanii dla spółek giełdowych, domów maklerskich, brokerów forex, banków, czy producentów dóbr luksusowych. Na podstawie zebranych doświadczeń doradzimy Ci jakie działania wybrać, aby osiągnąć zamierzony cel.

Szybkość i elastyczność działania jest kluczowa dla sukcesu kampanii, szczególnie jeżeli ogranicza ją np. czas trwania zapisów na papiery wartościowe w emisji publicznej. Oferujemy wsparcie już na etapie tworzenia bannerów, mailingów, czy artykułów. Dysponujemy doświadczonym zespołem dziennikarzy, marketerów, grafików i programistów. Z nami zawsze dotrzymasz terminów.

 

W celu poznania szczegółowej oferty współpracy zapraszamy do kontaktu:

Łukasz Konopko

prezes zarządu

lukasz.konopko@stockwatch.pl
+48 500 322 429

 

Paulina Sztajnert

dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

paulina.sztajnert@stockwatch.pl
+48 692 455 377

 


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR