X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Reklama w StockWatch.pl

Sprawdź jak proste i skuteczne jest prowadzenie kampanii reklamowej w StockWatch.pl. Oferujemy szeroki i dobrze sprofilowany zasięg wśród inwestorów indywidualnych, doświadczenie w setkach kampanii dla klientów związanych z rynkiem finansowym oraz wsparcie techniczne na każdym etapie kampanii.

Dobrze sprofilowana grupa docelowa gwarantuje wyższą sprzedaż i niższe koszty. W StockWatch.pl reklamę skierujesz do jednorodnej grupy inwestorów indywidualnych. Rocznie docieramy do 1,3 mln unikalnych użytkowników, a według badania OBI należymy do TOP5 portali wskazanych jako źródło informacji dla inwestorów.

Co roku realizujemy setki kampanii dla spółek giełdowych, domów maklerskich, brokerów forex, banków, czy producentów dóbr luksusowych. W StockWatch.pl dowiesz się jakie formy reklamy były skuteczne w podobnych kampaniach w przeszłości.

Szybkość i elastyczność działania jest kluczowa dla sukcesu promocji, szczególnie jeżeli ogranicza ją np. czas trwania zapisów na papiery wartościowe w emisji publicznej. Oferujemy wsparcie już na etapie tworzenia bannerów, mailingów, czy artykułów. Dysponujemy zespołem redaktorów, grafików i programistów. Z nami zawsze dotrzymasz terminów.

 

W celu poznania szczegółowej oferty współpracy zapraszamy do kontaktu:

Łukasz Konopko

Dyrektor zarządzający

lukasz.konopko@stockwatch.pl
+48 500 322 429

 


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com