| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 1 | / | 2020 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2020-02-14 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| 2C PARTNERS S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Podpisanie aneksu do umowy przedwstępnej przez spółki zależne | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd 2C Partners S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, w nawiązaniu do raportu ESPI 19/2019 i 20/2019, że w związku z brakiem możliwości finansowania realizacji projektów w toku, kontynuuje działania zmierzające do jak najpełniejszego i jak najszybszego zaspokojenia wierzycieli Spółki w tym obligatariuszy zapadłych i niezapadłych jeszcze obligacji Emitenta.
Emitent podpisał aneks do umowy przedwstępnej sprzedaży projektów przy ul. Stalowej i Strzeleckiej opisanej w raporcie ESPI 19/2019 i jego korekcie ESPI 20/2019.
Propozycje porozumień Emitent przedstawi wierzycielom Spółki bez zbędnej zwłoki w najbliższych dniach i tygodniach.
Rozliczenie transakcji, czyli wypłata środków wszystkim wierzycielom spółki, zgodnie z postanowieniami zawartego aneksu do umowy przedwstępnej, nastąpi równocześnie i nie później niż 8 maja 2020 roku.
W wyniku przeprowadzonej analizy, Emitent uznał, że uzasadnione jest zakwalifikowanie wskazanych powyżej informacji jako informacji poufnej w rozumieniu art. 17 ust. 1 MAR, podlegającej publikacji w formie niniejszego raportu. | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2020-02-14 | Łukasz Tylec | Prezes Zarządu | Łukasz Tylec | |
| | | | | |