xxxpoyyk
Advertisement
PARTNER SERWISU
lpojdpgg

Zawarcie umowy na roboty budowlane w ramach rozbudowy zakładu produkcyjnego Polon-Alfa - komunikat spółki AAT HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA (aathold) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr15/2017

Data sporządzenia: 2017-12-14
Skrócona nazwa emitenta
AAT HOLDING S.A.
Temat
Zawarcie umowy na roboty budowlane w ramach rozbudowy zakładu produkcyjnego Polon-Alfa
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd AAT HOLDING S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 14.12.2017 r. Zarząd spółki zależnej Emitenta Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Bydgoszczy (Polon-Alfa) zawarł z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym LECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy (Wykonawca), umowę na zaprojektowanie i realizację inwestycji polegającej na rozbudowie zakładu poprzez wybudowanie nowej hali produkcyjnej oraz przebudowę posiadanych obecnie obiektów Polon-Alfa w formule zaprojektuj i wybuduj (Umowa).

Realizacja Umowy nastąpi w sposób zapewniający niezakłócone funkcjonowanie zakładu Polon-Alfa, w tym oddawanie inwestycji do użytkowania etapami. Zgodnie z Umową, Wykonawca ukończy całość robót w terminie do 31 października 2019 roku.
Wynagrodzenie Wykonawcy, za należyte i terminowe wykonanie wszystkich zobowiązań z Umowy zostało ustalone w wysokości 21 mln zł netto.

Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Decyzja o rozbudowie mocy produkcyjnych fabryki w Bydgoszczy zapadła w wyniku zakończenia przeglądu opcji strategicznych, o czym Emitent informował w raporcie bieżącym 3/2017 z dnia 2 marca 2017 r. i ma na celu zaspokojenie rosnącego w Polsce i na rynkach zagranicznych popytu na oferowane przez Grupę AAT HOLDING Systemy Sygnalizacji Pożarowej. Inwestycja, o której mowa powyżej zostanie sfinansowana środkami własnymi oraz finansowaniem zewnętrznym.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-12-14Mariusz RaczyńskiPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:AAT HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:AAT HOLDING S.A.
Adres:Puławska 431, 02-801 Warszawa
Telefon:+48 22 546 05 73
Fax:+48 22 546 05 19
Email:relacje.inwestorskie@aat.pl
www:www.aat.pl
NIP:5252398192
REGON:141047400

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
riazxtbw
gasvllxo
qjdepczo
lngfbdai
dfveqycx

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat