nmesdnad
Advertisement
PARTNER SERWISU
wvcemgcr

Wprowadzenie produktów Abpol do sieci handlowej Słoneczko - Spar - komunikat spółki ABPOL COMPANY (abpol) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiABPOL COMPANY
Nazwa skrócona jednostkiABP
Numer w roku:15/2015
Rok bieżący:2015
Abpol Company Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ( Spółka , Abpol ) informuje, że produkty you&me i QuickplastR wprowadzono do sieci Słoneczko będącej częścią sklepów franszyzowych działających pod szyldem Spar (łącznie do 60 sklepów na zachodzie Polski). Spółka liczy, że dzięki temu docelowo jej produkty będą dostępne w całej działającej na terenie kraju sieci Spar. Dostawcą produktów Abpol do sklepów Spar będzie firma Monika ze Szczecina - regionalny dystrybutor produktów OTC i artykułów higienicznych. Sieć Spar ma w Polsce ponad 190 sklepów zlokalizowanych głównie w zachodniej i południowej części kraju. Dzięki bogatej ofercie i atrakcyjnym cenom sklepy Spar stanowią uzupełnienie pomiędzy wielkimi sieciami handlowymi a małymi sklepami rodzinnymi. Wprowadzenie produktów Abpol do sieci Słoneczko wpisuje się w realizowaną strategię Spółki. Obecność produktów Spółki w tej sieci powinna istotnie przyczynić się do dalszego wzrostu rozpoznawalności marek Abpol, a w wymiarze finansowym do zwiększenia przychodów ze sprzedaży. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu " Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Imię i nazwiskoStanowisko
Olgierd WejnerProkurent

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
ctolbwvh
hmbtxasr
ccdvuklc
ddsujmqp
zutiispe

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat