PARTNER SERWISU
tpktjcyv

Raport na maj 2015 r. - komunikat spółki AGROMA (agroma) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiAGROMA
Nazwa skrócona jednostkiAGM
Numer w roku:11/2015
Rok bieżący:2015
Raport za maj 2015 r. Zarząd Agroma S.A. przekazuje raport za maj 2015 r.: 1. Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym emitenta, które w ocenie emitenta mogą mieć w przyszłości istotne skutki dla kondycji finansowej oraz wyników finansowych emitenta. Wysokie kursy walut stosowanych w rozliczeniach w naszej branży spowodowały ograniczone generowanie marży w sprzedaży hurtowej. Wpływ na to miała relatywnie wyższa cena zakupów w USA i Chinach, które są głównym producentem silników i pozostałych podzespołów do produkcji maszyn ogrodniczych. Maj to okres wzmożonej sprzedaży w punktach dealerskich. Jednak hurtownie i importerzy zaczynają już przygotowania do sezonu jesienno-zimowego. Agroma po pozyskaniu z własnej sieci sprzedaży informacji o trendach i potrzebach Klientów rozpoczęła przygotowania do produkcji sprzętu stosowanego jesienią i zimą. Intensywne prace trwają nad modyfikacjami uznanych na rynku glebogryzarek Agroma. Niewielkie zmiany Agroma planuje również w strategicznym dla Spółki produkcie odśnieżarkach. 2. Raporty bieżące i okresowe opublikowane w systemie EBI w maju: RB 8/2015 Raport bieżący za kwiecień 2015 r. RB 9/2015 Raport roczny za 2014 r. RB 10/2015 Raport okresowy za I Kwartał 2015 r. Raporty bieżące w systemie ESPI nie były publikowane. 3. Kalendarz inwestora, obejmujący wydarzenia mające mieć miejsce w nadchodzącym miesiącu, które dotyczą emitenta i są istotne z punktu widzenia interesów, w szczególności daty publikacji raportów okresowych, planowanych walnych zgromadzeń, otwarcia subskrypcji, spotkań z inwestorami lub analitykami oraz oczekiwany termin publikacji raportu analitycznego: do 15 lipca Spółka opublikuje raport za czerwiec 2015 r

Imię i nazwiskoStanowisko
Piotr Staszewski Prezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
svpqwfit
iyhmjhrg
gqzmzicg
nmtkcfgy
tisvhozl

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat