PARTNER SERWISU
czoelhmw

Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania - komunikat spółki ARMATURA KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNA (armatura) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


Pliki do pobrania:
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 31 / 2013
Data sporządzenia: 2013-08-30
Skrócona nazwa emitenta
ARMATURA KRAKÓW S.A.
Temat
Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Armatura Kraków S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 30.08.2013 r. do Spółki wpłynęło zawiadomienie Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU Spółki Akcyjnej, działającej w imieniu PZU Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych BIS 2, w trybie art. 69 ust.1. pkt 1 w zw. z art. 87 ust. 1 pkt 2) Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, o treści w załączeniu.
Załączniki
Plik Opis
2013.08.30-zawiadomienie o zmianie stanu posiadaniaTFI PZU.pdf Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania PZU FIZ AN BIS 2
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-08-30 Konrad Hernik Prezes Zarzadu
2013-08-30 Andrzej Tylko Prokurent


Nazwa jednostki:ARMATURA KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ARMATURA KRAKÓW S.A.
Adres:Zakopiańska 72, 30-418 Kraków
Telefon:012 25 44 206
Fax:012 25 44 201
Email:biuro@grupa-armatura.pl
www:www.grupa-armatura.pl
NIP:675-000-13-20
REGON:351376420

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
izrimmtr
jtttxjip
azyrucko
leggqgnu
fptetfqx

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat