PARTNER SERWISU
tvbryevf

terminarz raportów - komunikat spółki BERGHOLDI (bergholdi) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiBERGHOLDI
Nazwa skrócona jednostkiBRH
Numer w roku:1/2024
Rok bieżący:2024
Zarządca Berg Holding S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Katowicach ( Spółka , Emitent ) podaje do publicznej wiadomości harmonogram publikacjia raportów okresowych w 2024 roku. Przekazywanie jednostkowych i skonsolidowanych raportów okresowych będzie odbywało się w następujących terminach: - raport kwartalny za IV kwartał 2023 r. 14 lutego 2024 r., - raport roczny za 2023 r. 31 maja 2024 r., - raport kwartalny za I kwartał 2024 r. 15 maja 2024 r., - raport kwartalny za II kwartał 2024 r. 14 sierpnia 2024 r., - raport kwartalny za III kwartał 2024 r. 14 października 2024 r. Podstawa prawna: §6 ust. 14.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect .

Imię i nazwiskoStanowisko
Przemysław ZalewskiZarządca

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE bergholdi

ihyltoax
qtdouihr
gtpqxhli
zhymrrzo
amcssxja

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat