agukzetb
Advertisement
PARTNER SERWISU
ufnioljg

zmiany w RN - komunikat spółki BIG CHEESE STUDIO SPÓŁKA AKCYJNA (bigcheese) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr29/2024
Data sporządzenia:2024-09-20
Skrócona nazwa emitenta
BIG CHEESE STUDIO S.A.
Temat
Zmiany w Radzie Nadzorczej Big Cheese Studio S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki Big Cheese Studio S.A. z siedzibą w Łodzi ( Spółka ) niniejszym informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki ( NWZ ) w dniu 20 września 2024 roku powzięło uchwały dotyczące zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki.
NWZ odwołało ze składu Rady Nadzorczej Spółki wszystkich jej dotychczasowych Członków, tj.:
1) Michała Dublańskiego Członka Rady Nadzorczej,
2) Ilonę Janiszewską-Jejdę Członka Rady Nadzorczej,
3) Renatę Jędrzejczyk Członka Rady Nadzorczej,
4) Sebastiana Zientala Członka Rady Nadzorczej,
5) Pawła Malika Członka Rady Nadzorczej,
6) Annę Wróbel Przewodniczącą Rady Nadzorczej.

Uchwały NWZ dotyczące odwołania powyżej wskazanych osób ze składu Rady Nadzorczej Spółki weszły w życie z chwilą ich podjęcia. Uchwały o odwołaniu powyżej wskazanych osób ze składu Rady Nadzorczej nie wskazują przyczyn odwołania.

Jednocześnie NWZ w dniu 20 września 2024 roku ustaliło, że skład Rady Nadzorczej nowej kadencji będzie pięcioosobowy i powołało w skład Rady Nadzorczej Spółki nowej kadencji następujące osoby:
1) Grzegorza Dymka na Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki,
2) Michała Pietrzkiewicza na Członka Rady Nadzorczej Spółki,
3) Piotra Lembasa na Członka Rady Nadzorczej Spółki,
4) Pawła Świdzińskiego na Członka Rady Nadzorczej Spółki,
5) Łukasza Andrzejczaka na Członka Rady Nadzorczej Spółki.

Uchwały NWZ dotyczące powołania powyżej wskazanych osób do składu Rady Nadzorczej Spółki weszły w życie z chwilą ich podjęcia.

Jednocześnie Spółka informuje, że:
1) informacje na temat poszczególnych Członków Rady Nadzorczej w odniesieniu do wykształcenia, kwalifikacji, zajmowanych wcześniej stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej oraz działalności wykonywanej poza przedsiębiorstwem Spółki stanowią załączniki do niniejszego raportu bieżącego,
2) wszyscy wybrani Członkowie Rady Nadzorczej oświadczyli, że nie zostali wpisani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym,
3) wszyscy Członkowie Rady Nadzorczej wykonują inną działalność poza przedsiębiorstwem Spółki, przy czym zgodnie ze złożonymi przez Członków Rady Nadzorczej oświadczeniami: a) Łukasz Andrzejczak, Paweł Świdziński oraz Piotr Lembas nie prowadzą działalności konkurencyjnej wobec Spółki ani nie są wspólnikami w konkurencyjnej wobec Spółki spółce cywilnej, spółce osobowej ani spółce kapitałowej, ani nie uczestniczą w konkurencyjnej osobie prawnej jako członkowie jej organów,
b) Grzegorz Dymek z zastrzeżeniem: (i) pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Anshar Publishing Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS 0000916670), zajmującej się tworzeniem gier video,
(ii) pełnienia funkcji Członka Zarządu Anshar S.A. z siedzibą w Katowicach (KRS 0000916670) i posiadania akcji w kapitale zakładowym tej spółki, która jest butikowym wydawcą gier indie oraz
(iii) pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Image Games S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000898965), zajmującej się tworzeniem gier komputerowych, - nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki ani nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej wobec Spółki spółce cywilnej, spółce osobowej ani spółce kapitałowej, ani nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu,
c) Michał Pietrzkiewicz z zastrzeżeniem pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej w The Farm 51 S.A. z siedzibą w Gliwicach (KRS 0000383606) oraz Wiceprezesa Zarządu w Fallen Leaf S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000871663), które to spółki prowadzą działalność konkurencyjną wobec Spółki w zakresie produkcji gier komputerowych, nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki ani nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej wobec Spółki spółce cywilnej, spółce osobowej ani spółce kapitałowej, ani nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Załączniki
PlikOpis
zal01_CV_Michal_Pietrzkiewicz.pdf
zal02_BIO_Lukasz_Andrzejczak.pdf
zal03_CV_Pawel__Swidzinski.pdf
zal04_ZYCIORYS_Grzegorz_Dymek.pdf
zal05_CV_Piotr_Lembas.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-09-20Łukasz ZabłockiPrezes Zarządu
2024-09-20Rafał SzymańskiCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:BIG CHEESE STUDIO SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:BIG CHEESE STUDIO S.A.
Adres:Wólczańska 143, 90-525 Łódź
Telefon:+48 453 439 405
Email:investor@bigcheesestudio.com
www:https://bigcheesestudio.com/
NIP:5213795368
REGON:368343870

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE bigcheese

ipdeacvq
ebsrfvhq
ckgkaczx
jipfdzuv
ezsmcgkk

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat