PARTNER SERWISU
inrzykdl

zbycie akcji przez A. Górskiego, J. Ciszewskiego i L. Jastrzębskiego oraz kupno akcji przez Hegen Invest ASI sp. z o. o. - komunikat spółki GRUPA TRINITY SPÓŁKA AKCYJNA (divolio) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr2/2024
Data sporządzenia:2024-04-10
Skrócona nazwa emitenta
GRUPA TRINITY S.A.
Temat
Pięć zawiadomień w trybie art. 69 Ustawy o ofercie publicznej
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd spółki Grupa Trinity S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: Spółka ) informuje, iż w dniu dzisiejszym do Spółki wpłynęło pięć zawiadomień sporządzonych w trybie art. 69 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, dotyczące zmiany udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki przez Pana Januarego Ciszewskiego, Pana Artura Górskiego, Pana Leszka Jastrzębskiego, Pana Adama Bębenka oraz Hegen Invest ASI sp. z o.o. z siedzibą w Zabierzowie.

W załączeniu Zarząd przekazuje treść zawiadomień.
Załączniki
PlikOpis
GTY FormularzA JC.pdf
FormularzA_Artur_Gorski_GTY_10042024.pdf
FormularzA LeszekJastrzebski.pdf
FormularzA A.Bębenek.pdf
FormularzA Hegen.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-04-10
Łukasz Górski
Prezes Zarządu


Nazwa jednostki:GRUPA TRINITY SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:GRUPA TRINITY S.A.
Adres:Grzegórzecka 67d lok.26, 31-559 Kraków
Telefon:12 654 05 19
Fax:12 654 05 19
Email:biuro@grupatrinity.pl
www:http://grupatrinity.pl
NIP:8971760835
REGON:021137168

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
cosnegmb
wmdkhvil
Komunikaty ESPI/EBI di volio SA

ZOBACZ TAKŻE:
Wiadomości | Akcjonariat | Wyniki finansowe
Analiza fundamentalna | Analiza techniczna | Wycena akcji

okxpfldp
fhsxdkfv

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat