PARTNER SERWISU
ythhmmew

oświadczenie wice prezesa zarządu - komunikat spółki EFICOM-SINERSIO (eficom) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiEFICOM-SINERSIO
Nazwa skrócona jednostkiEFI
Numer w roku:36/2016
Rok bieżący:2016
Niniejszym oświadczam, że uzyskałem dostęp do systemu EBI 30 czerwca 2016. Do tego czasu od początku mojego funkcjonowania w Eficom-Sinersio (grudzien 2015) miałem uniemożliwiony dostęp do publikowania raportów. Były one publikowane wyłącznie przez inne osoby. Jednocześnie oświadczam ze w raportach, które nie były ze mną konsultowane lub których nie aprobowałem i nie aprobuję był używany bez mojej zgody mój podpis elektroniczny. Za treść tych raportów nie odpowiadam. W szczególności dotyczy to raportów z roku 2016, nr 33, 32, 26, 25, 24, 23, 20, 18, 17, 16, 9, itd. Jednocześnie informuje, że nadal nie zostały zdane spółce przez osobę, która zakończyła pracę w spółce, kody i systemy informatyczne dostępu do systemu KDPW w wyniku, czego nie mogą być publikowane na tej platformie raporty, komunikaty, informacje dotyczące np. WZA. Nowa procedura pozyskania tego dostępu jest czasochłonna. Warszawa 2 lipca 2016 Adam K. Prokopowicz

Imię i nazwiskoStanowisko
Adam Prokopowicz Wice Prezes

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
hyntvksf
xvzenybj
eboiekvw
ncftnxvy
gurckoqv

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat