swxemltg
Advertisement
PARTNER SERWISU
bzeuhuiv

WZ - wykaz akcjonariuszy - komunikat spółki EKIPA HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA (ekipa) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr10/2024

Data sporządzenia: 2024-06-20
Skrócona nazwa emitenta
EKIPA HOLDING S.A.
Temat
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 20 czerwca 2024 r.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Treść raportu:
Zarząd spółki Ekipa Holding S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: Spółka) informuje, iż spośród akcjonariuszy biorących udział w Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dniu 20 czerwca 2024 roku, co najmniej 5% liczby głosów na tym Zgromadzeniu posiadali:

- JR HOLDING ASI S.A. z siedzibą w Krakowie 5.480.135 głosów z posiadanych akcji, co stanowiło 100,00% liczby głosów na Zgromadzeniu oraz 13,43% ogólnej liczby głosów.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-06-20
Łukasz Wojtyca
Prezes Zarządu
2024-06-20Łukasz GórskiWiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:EKIPA HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:EKIPA HOLDING S.A.
Adres:Pod Sikornikiem 27A, 30-216 Kraków
Email:hello@ekipasa.pl
www:https://ekipaholding.pl/
NIP:9372604213
REGON:241302763

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
hyqkkxov
mkpvscas
gscptcae
dndvfmow
dkmwwxqu

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat