| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 80 | / | 2020 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2020-08-27 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| ELBUDOWA | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Odwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia ELEKTROBUDOWA SA w upadłości | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd ELEKTROBUDOWA SA w upadłości [Spółka, Emitent] w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 76/2020 z dnia 4 sierpnia 2020 r. dotyczącego zwołania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy na dzień 31 sierpnia 2020 r. na godzinę 12:00 w siedzibie Spółki w Katowicach, przy ul. Porcelanowej 12 [ZWZ] niniejszym zawiadamia o odwołaniu tego ZWZ.
Powyższa decyzja spowodowana jest przyczynami natury organizacyjnej, niezależnymi od Zarządu, a mianowicie otrzymaniem treści decyzji Sądu Upadłościowego w sprawie przyznania środków z masy upadłości Spółki na organizację ZWZ, dopiero w dniu dzisiejszym, co oznacza, że z przyczyn obiektywnych Zarząd Spółki nie jest w stanie zapewnić niezbędnej obsługi ZWZ w pierwotnie planowanym terminie. Zarząd Emitenta o przyznanie środków wnioskował jeszcze przed formalnym zwołaniem ZWZ.
Jednocześnie Zarząd Spółki dołoży staranności, aby zwołać ZWZ w nowym terminie tak szybko jak to możliwe, informacja dotycząca nowego terminu i miejsca odbywania się Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki zostanie opublikowana stosownym raportem bieżącym. | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2020-08-27 | Maciej Giżyński | Prezes Zarządu | | |
| 2020-08-27 | Wojciech Bieńkowski | Wiceprezes Zarządu | | |
| | | | | |