PARTNER SERWISU
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na ZWZ Energomontaż-Południe S.A. w upadłości układowej w dniu 27 czerwca 2013 r. - komunikat spółki ENERGOMONTAŻ - POŁUDNIE SA (energopld) - komunikat ESPI
Komunikat spółki
RAPORT BIEŻĄCY
|
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO |
|
|
|
|
Raport bieżący nr |
20 |
/ |
2013 |
|
|
|
|
Data sporządzenia: |
2013-06-27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skrócona nazwa emitenta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ENERGOPLD |
|
|
Temat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na ZWZ Energomontaż-Południe S.A. w upadłości układowej w dniu 27 czerwca 2013 r. |
|
|
Podstawa prawna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
|
|
|
Treść raportu: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zarząd Energomontaż-Południe S.A. w upadłości układowej (Spółka, Emitent) podaje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy obecnych lub reprezentowanych przez pełnomocników na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Emitenta w dniu 27 czerwca 2013 r. posiadających co najmniej 5% liczby głosów na tym Walnym Zgromadzeniu.
PBG S.A. w upadłości układowej posiadała na Walnym Zgromadzeniu 46.333.520 akcji, z których przysługiwało 46.333.520 głosów, odpowiadających 65,28% ogólnej liczby głosów w Spółce oraz stanowiących 99,99% głosów na przedmiotowym Walnym Zgromadzeniu. |
|
|
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ |
|
|
Data |
Imię i Nazwisko |
Stanowisko/Funkcja |
Podpis |
|
|
2013-06-27 |
Piotr Szymczyk |
Prezes Zarządu |
Piotr Szymczyk |
|
Nazwa jednostki: | ENERGOMONTAŻ - POŁUDNIE SA |
Nazwa skrócona jednoskti: | ENERGOPLD |
Adres: | ul. Mickiewicza 15, 40-951 Katowice |
Telefon: | (032) 200-82 37 |
Fax: | (032) 258 65 22 |
Email: | info@energomontaz.pl |
www: | www.energomontaz.pl |
NIP: | 634-013-54-81 |
REGON: | 270649263 |
Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
×
FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl
Sprawdź
Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.
Dostosuj Ukryj komunikat