wpchtunx
Advertisement
PARTNER SERWISU
gadtrcfq

zawarcie porozumienia akcjonariuszy - komunikat spółki GLG PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA (glgpharma) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr16/2018
Data sporządzenia:2018-06-07
Skrócona nazwa emitenta
GLG PHARMA S.A.
Temat
Zawiadomienie o zawarciu porozumienia akcjonariuszy.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd GLG Pharma S.A. informuje, że w dniu 7 czerwca 2018 r. otrzymał od Apollo Capital LLC zawiadomienie o zawarciu porozumienia akcjonariuszy GLG Pharma S.A. oraz o przekroczeniu przez strony porozumienia progów, o których mowa w art. 69 ustawy o ofercie publicznej [...] w związku z zawarciem porozumienia. Zawiadomienie stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego.
Załączniki
PlikOpis
Zawiadomienie o zawarciu porozumienia.pdfZawiadomienie o zawarciu porozumienia







PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

2018-06-07Piotr SobiśPrezes Zarządu









Nazwa jednostki:GLG PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:GLG PHARMA S.A.
Adres:Duńska 9, 54-427 Wrocław
Telefon:+48 71 79 11 555
Fax:+48 71 79 11 556
Email:biuro@m10sa.pl
www:www.m10sa.pl
NIP:829-17-32-395
REGON:101068296

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
xtladavr
ecdnkjni
abfjvkjz
Komunikaty ESPI/EBI GLG Pharma SA

ZOBACZ TAKŻE:
Wiadomości | Akcjonariat | Wyniki finansowe
Analiza fundamentalna | Analiza techniczna | Wycena akcji

pmupsjcz
azjjazth

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat