PARTNER SERWISU
fzcvgytt

Raport okresowy za I kwartał 2013 roku. - komunikat spółki KOMFORTKL (komfortkm) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiKOMFORTKL
Nazwa skrócona jednostkiKKM
Numer w roku:7/2013
Rok bieżący:2013
Zarząd spółki Komfort-Klima S.A z siedzibą we Wrocławiu niniejszym przekazuje w załączeniu raport okresowy za I kwartał 2013 roku. Podstawa Prawna: § 5 ust. 1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect\"

Pliki do pobrania:
Data Imię i Nazwisko Stanowisko Podpis
2013-05-15 18:00:45 Paweł Krysiak Prezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
godxufea
bbhyeqdc
ijywvtfu
epivwlzy
hosvkgyt

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat