PARTNER SERWISU
mnngxats

ukonstytuowanie się RN - komunikat spółki LENTEX SA (lentex) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr74/2024

Data sporządzenia: 2024-11-22
Skrócona nazwa emitenta
LENTEX
Temat
Wybór Przewodniczącego Rady Nadzorczej Lentex S.A., Zastępcy Przewodniczącego oraz Sekretarza
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Lentex S.A. z siedzibą w Lublińcu (dalej Spółka ) informuje, że na posiedzeniu Rady Nadzorczej Lentex S.A., które miało miejsce w dniu 22 listopada 2024 r., Rada Nadzorcza Spółki, podjęła uchwały o powierzeniu:
1. Funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej Panu Januszowi Malarzowi,
2. Funkcji Zastępcy Przewodniczącego Rady Nadzorczej Panu Michałowi Mróz,
3. Sekretarza Rady Nadzorczej Panu Krzysztofowi Wydmańskiemu.
Podstawa prawna: § 5 pkt 5) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U.2018.757 z dnia 2018.04.20).

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-11-22Adrian GrabowskiPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:LENTEX SA
Nazwa skrócona jednoskti:LENTEX
Adres:ul. Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec
Telefon:(0-34) 3515 600
Fax:(0-34) 3515 601
Email:kancelaria@lentex.com.pl
www:www.lentex.com.pl
NIP:575-00-07-888
REGON:150122050

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE lentex
  • GPW odlicza godziny do debiutu Żabki, w grze KGHM, Legimi i ML System
    GPW odlicza godziny do debiutu Żabki, w grze KGHM, Legimi i ML System

    Realizacja zysków na światowych giełdach i czekanie na czwartkowy debiut Żabki ogranicza dziś zmienność na warszawskiej giełdzie, gdzie w pierwszej połowie dnia wszystkie indeksy pozostawały blisko poziomów z wtorkowego zamknięcia. Gorąco za to jest na mniejszych spółkach. W centrum uwagi znajdują się zwłaszcza akcje ML System i Legimi.


dymjdfqa
kbrssdjr
dlmmxpcl
donhhxof
guwdqgaf

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat