zaalidwu
Advertisement
PARTNER SERWISU
jwlfwzew

Jednostkowy i skonsolidowany raport okresowy za I kwartał 2024 roku. - komunikat spółki LUKARDI (lukardi) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiLUKARDI
Nazwa skrócona jednostkiLUK
Numer w roku:6/2024
Rok bieżący:2024
Zarząd Lukardi S.A. z siedzibą w Poznaniu ( Spółka , Emitent") niniejszym w załączeniu przekazuje treść raportu okresowego za I kwartał 2024 roku. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect.

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Krzysztof LutyPrezes Zarządu
Piotr JankiewiczWiceprezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE lukardi

spdnvpta
gycbglur
scizwqnf
erafaybi
jxrgpdhb

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat