| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 6 | / | 2021 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2021-06-15 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| MAŁKOWSKI-MARTECH S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Zawarcie umowy kredytowej z dnia 15.06.2021r. | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd Małkowski-Martech S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 15 czerwca 2021 roku zawarł z mBank S.A. (mBank, Bank) umowę o elastyczny kredyt odnawialny w wysokości 1,0 mln zł na finansowanie bieżących zobowiązań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Spółka jest zobowiązana do spłaty całości zadłużenia wynikającego z umowy w terminie do dnia 07 czerwca 2023 roku. Oprocentowanie kredytu zostało ustalone na podstawie stawki WIBOR 1M powiększony o marżę Banku.
Zabezpieczenie spłaty kredytu stanowić będą:
1. Gwarancja w kwocie 0,8 mln zł w udzielona przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK),
2. Weksel in blanco.
Pozostałe warunki umowy, w tym dotyczące opłat prowizyjnych, możliwości odstąpienia od niej lub jej rozwiązania nie odbiegają od typowych warunków stosowanych w tego rodzaju umowach.
Zarząd Emitenta uznaje, iż zawarcie przedmiotowej umowy jest istotne dla Spółki ze względu na zapewnienie źródeł finansowania na rozwoju Emitenta wynikający z rosnącej skali zamówień, a co za tym idzie generowane przychody ze sprzedaży.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2021-06-15 | Marcin Małkowski | Prezes Zarządu | | |
| 2021-06-15 | Dominik Zbrowski | Członek Zarządu | | |
| | | | | |