eegpirmn
Advertisement
PARTNER SERWISU
mhmzabpy

WZ - zgłoszenie przez akcjonariusza żądania umieszczenia punktów porządku obrad - komunikat spółki MFOOD (mfood) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiMFOOD
Nazwa skrócona jednostkiMFD
Numer w roku:9/2023
Rok bieżący:2023
Zarząd M FOOD S.A. z siedzibą w Łodzi ("Spółka") informuje, iż w dniu 9 czerwca 2023 r. do Spółki wpłynęło żądanie złożone w trybie art. 401 § 1 Kodeksu spółek handlowych przez akcjonariusza posiadającego co najmniej 1/20 (5%) kapitału zakładowego Spółki, w sprawie dodania do porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki zwołanego na 30 czerwca 2023 r. następujących punktów: - Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Spółki, - Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji akcji zwykłych na okaziciela serii G, pozbawienia dotychczasowych akcjonariuszy w całości prawa poboru wszystkich akcji serii G, zmiany Statutu Spółki, dematerializacji akcji serii G oraz ubiegania się o ich wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., - Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji akcji zwykłych na okaziciela serii H, pozbawienia dotychczasowych akcjonariuszy w całości prawa poboru wszystkich akcji serii H, zmiany Statutu Spółki, dematerializacji akcji serii H oraz ubiegania się o ich wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W załączeniu Zarząd publikuje projekty uchwał do tych punktów porządku obrad przekazane przez Akcjonariusza. Jednocześnie Zarząd informuje o naruszeniu obowiązku informacyjnego, związanego z nieprzekazaniem w trybie niezwłocznym informacji o wpłynięciu do Spółki niniejszego żądania, zawierającego projekty uchwał. Niniejsze naruszenie było niecelowe, a wynikało z błędnego zinterpretowania obowiązujących Spółkę regulacji. Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt 5) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect .

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Jerzy GądekPrezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
kptbiurp
bvpyljhv
Prezentacja inwestorska Grupy Klepsydra - 11 września 2025 r.
prcsopdi
helbkpkl

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat