yjyijntk
Advertisement
PARTNER SERWISU
nglrfzrh

Informacja o transakcjach na akcjach Partex S.A. - komunikat spółki PARTEX SPÓŁKA AKCYJNA (partex) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 16 / 2012
Data sporządzenia: 2012-11-16
Skrócona nazwa emitenta
PARTEX S.A.
Temat
Informacja o transakcjach na akcjach Partex S.A.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Na podstawie art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Zarząd Emitenta Partex S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") informuje o otrzymaniu w dniu 16 listopada 2012 roku zawiadomienia od akcjonariusza Emitenta. W wykonaniu obowiązku określonego w art. 69 ust. 1 ustawy o ofercie publicznej akcjonariusz Emitenta Pan Grzegorz Bieleń poinformował, iż w dniach od 3 do 15 listopada 2012 roku podczas sesji na rynku NewConnect, nabył łącznie 2 244 863 akcji zwykłych na okaziciela Partex S.A. Przed dokonaniem powyższych transakcji Pan Grzegorz Bieleń posiadał 322.778 akcji Spółki, reprezentujących 2,87 % kapitału zakładowego Spółki oraz reprezentujących 2,87 % głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. Po dokonaniu powyższych transakcji Pan Grzegorz Bieleń posiada 2 244 863 akcji Spółki, reprezentujących 20,00 % kapitału zakładowego Spółki oraz reprezentujących 20,00 % głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. Jednocześnie Akcjonariusz poinformował, iż w zależności od sytuacji rynkowej w okresie 12 miesięcy zamierza zwiększyć bądź zmniejszyć udziały w spółce Partex S.A.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2012-11-16 Artur Woźniak Prezes Zarządu


Nazwa jednostki:PARTEX SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:PARTEX S.A.
Adres:Grochowska 261 lok 12, Warszawa
Telefon:(22) 751 90 26
Fax:(22) 751 90 26

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
dmtycqiz
gtufhtxx
wmoajxcy
elaqcyll
btmkayju

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat