sirovehy
Advertisement
PARTNER SERWISU
czqgfcdi

skorygowany raport za I kwartał 2017r. - komunikat spółki PREMIUM FOOD (premfood) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiPREMIUM FOOD
Nazwa skrócona jednostkiPFR
Numer w roku:7/2017
Rok bieżący:2017
Zarząd Spółki Premium Food Restaurants S.A. w załączeniu przekazuje skorygowany jednostkowy i skonsolidowany raport finansowy za I kwartał 2017r., wskazując iż korekta dotyczy wskazania aktualnego stanu akcjonariuszy na dzień 12 maja 2017r. Konieczność dokonania korekty wynika z uzyskania przez Zarząd Spółki informacji o bezskuteczności transakcji nabycia przez Spółkę Tendron Sp. z o.o. znacznego pakietu akcji Spółki Premium Food Restaurants S.A. i nie nabycia statusu akcjonariusza Spółki na skutek odmowy dokonania zmian w rejestrze przedsiębiorców w KRS właściwym dla Spółki Tendron Sp. z o.o. prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS m.in. w zakresie zmiany osób wspólników Spółki Tendron Sp. z o.o. Podstawa prawna: par. 5 ust. 1 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na Rynku NEWCONNECT"

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Aleksandra TymińskaPrezes Zarządu
Tomasz LitwiniukCzłonek Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
vefsajuq
xwdrjepk
lwwtdmih
vppdphqv
imbwhcbb

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat