dcnbccqx
Advertisement
PARTNER SERWISU
ifphzynq

stanowisko zarządu w sprawie opinii biegłego rewidenta z badania SA-R - komunikat spółki PRIMA MODA SPÓŁKA AKCYJNA (primamoda) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr9/2020
Data sporządzenia:2020-12-13
Skrócona nazwa emitenta
PRIMA MODA S.A.
Temat
Stanowisko Zarządu w sprawie opinii biegłego rewidenta z badania rocznego sprawozdania finansowego
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Prima Moda Spółka Akcyjna przekazuje w .załączeniu stanowisko Zarządu odnoszące się do zastrzeżenia wyrażonego w sprawozdaniu niezależnego biegłego rewidenta z badania rocznego jednostkowego sprawozdania finansowego obejmującego okres od 01.stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.
Załączniki
PlikOpis
Stanowisko Zarządu w sprawie opinii biegłego rewidenta z badania rocznego sprawozdania finansowego.pdfStanowisko Zarządu w sprawie opinii biegłego rewidenta z badania rocznego sprawozdania finansowego
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-12-13Dariusz PlesiakPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:PRIMA MODA SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:PRIMA MODA S.A.
Adres:Parafialna 27, 52 - 233 Wrocław
Telefon:71 344 84 81
Fax:71 342 13 25
Email:biuro@primamoda.com.pl
www:www.primamoda.com.pl
NIP:897-16-48-802
REGON:932270815

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
ejiqhqut
xznisnwr
Prezentacja inwestorska Grupy Klepsydra - 11 września 2025 r.
ckfmlzln
ocovmecg

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat