rlblkvux
Advertisement
PARTNER SERWISU
lelakglo

otrzymanie środków z dotacji - komunikat spółki PUNCH PUNK SPÓŁKA AKCYJNA (punchpunk) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr7/2021

Data sporządzenia: 2021-11-25
Skrócona nazwa emitenta
PUNCH PUNK S.A.
Temat
Otrzymanie przez Emitenta Środków z dotacji
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Punch Punk Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi /dalej Emitent, Spółka/ w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 6/2021 r. z dnia 9 listopada 2021 r. informuje, iż w dniu 25 listopada 2021 r. na konto Emitenta wpłynęła kwota 136. 495 euro, czyli 635.000 złotych z tytułu rozliczenia zrealizowania dotacji w ramach programu Kreatywna Europa, zgodnie z umową Decision Nr. 2018 - 3458/001-001-602392-CREA-1-2018-1-PL-MED.-DEVVG, o której Emitent informował w Dokumencie Informacyjnym.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-11-25krzysztof grudzinskiprezes zarzadu
krzysztof grudzinski


Nazwa jednostki:PUNCH PUNK SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:PUNCH PUNK S.A.
Adres:Kościuszki 80/82/301, 90-437 Łódź
Telefon:+48 514 340 927
NIP:6891231996

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE punchpunk

vbxbhztb
azwwjotk
ptllsloe
kahkpzvp
jkrpmfon

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat