PARTNER SERWISU
ljfxcuxi

WZ - zwołanie walnego, projekty uchwał - komunikat spółki QUBICGMS (qubicgms) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiQUBICGMS
Nazwa skrócona jednostkiQUB
Numer w roku:5/2025
Rok bieżący:2025
Zarząd Spółki QubicGames Spółka Akcyjna z siedzibą w Siedlcach ( Spółka ) informuje o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 26 czerwca 2025 roku na godzinę 11:00, które odbędzie się w Siedlcach w siedzibie Kancelarii Notarialnej Małgorzata Troszkiewicz, Agnieszka Szulepa przy ulicy Józefa Piłsudskiego 7. W załączniku Spółka przekazuje: 1. pełną treść ogłoszenia o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia; 2. projekty uchwał na Zwyczajne Walne Zgromadzenie; 3. informację o ogólnej liczbie akcji i głosów na dzień ogłoszenia; 4. formularz do głosowania dla pełnomocnika na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu; 5. wzór pełnomocnictwa do reprezentacji akcjonariusza innego niż osoba fizyczna na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu; 6. wzór pełnomocnictwa do reprezentacji akcjonariusza będącego osobą fizyczną na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu; 7. klauzulę informacyjną RODO. Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1 i pkt 3 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Jakub PieczykolanPrezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
kjmunauw
yfmetlgl
jvwpfkmk
pxzpunzn

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat