njxoeowy
Advertisement
PARTNER SERWISU
zpgxnyqx

program skupu akcji własnych - komunikat spółki QUERCUS TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA (quercus) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr21/2025
Data sporządzenia:2025-05-20
Skrócona nazwa emitenta
QUERCUS TFI S.A.
Temat
Program skupu akcji własnych
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Niniejszym Emitent działając na podstawie upoważnienia udzielonego uchwałą nr 14/2025 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Quercus TFI S.A. z dnia 17 kwietnia 2025 r. podaje do publicznej wiadomości Program skupu akcji własnych, przyjęty uchwałą Zarządu Emitenta z dnia 20 maja 2025 r.
Na ww. Program skupu akcji własnych składają się dwa dokumenty, tj. Zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie dopuszczonych i wprowadzonych do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (ISIN: PLQRCUS00012) oraz Zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie niedopuszczonych do obrotu zorganizowanego.

Cena za którą będą nabywane akcje własne wynosi 11,50 zł (słownie: jedenaście złotych i 50/100) i będzie ona jednolita dla akcji wprowadzonych do obrotu i niedopuszczonych do obrotu.
Przedmiotem skupu akcji własnych będzie nie więcej niż 5 129 584 (słownie: pięć milionów sto dwadzieścia dziewięć tysięcy pięćset osiemdziesiąt cztery) akcje Quercus TFI S.A.

W wyniku przeprowadzenia skupu akcji własnych obejmującego maksymalnie do 5 129 584 akcji, Emitent będzie posiadać maksymalnie 5 129 584 akcje własne, stanowiących łącznie maksymalnie 9,85% kapitału zakładowego i ogólnej liczby głosów Spółki.

Szczegółowe informacje zawierają załączone dokumenty.
Podstawa prawna: - uchwała nr 14/2025 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Quercus TFI S.A. z dnia 17 kwietnia 2025 r.
Załączniki
PlikOpis
Zaproszenie_do_skladania_ofert_sprzedazy_akcji_Quercus TFI_wprowadzonych_do_obrotu_GPW_z_zalacznikami.pdfZaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie dopuszczonych i wprowadzonych do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (ISIN: PLQRCUS00012)
Zaproszenie_do_skladania_ofert_sprzedazy_akcji_Quercus TFI_niedopuszczonych_do_obrotu.pdfZaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie niedopuszczonych do obrotu zorganizowanego
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-05-20Artur PaderewskiPierwszy Wiceprezes Zarządu
2025-05-20Paweł PasternokWiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:QUERCUS TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:QUERCUS TFI S.A.
Adres:Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa
Telefon:(22) 205 30 00
Fax:(22) 205 30 01
Email:biuro@quercustfi.pl
NIP:1080003520
REGON:141085990

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE quercus

sikobpsw
tkyvkwzy
rbkxknnh
wzujdyru
olcpeses

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat