PARTNER SERWISU
nauyrdwi

nabycie 100% akcji przez porozumienie akjonariuszy - komunikat spółki SESCOM SPÓŁKA AKCYJNA (sescom) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr23/2024
Data sporządzenia:2024-06-22
Skrócona nazwa emitenta
SESCOM S.A.
Temat
Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Spółki
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Sescom S.A. ("Spółka") działając na podstawie art. 70 pkt 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych ("Ustawa o Ofercie"), niniejszym informuje, że otrzymał w dniu dzisiejszym od porozumienia w skład, którego wchodzą JSH Fundacja Rodzinna, Spółka, ALFA 1 CEE Investments S.A. SICAV-SIF, Sławomir Kądziela, Adam Kabat, Julita Cruse, Media Venture Capital FIZAN, Magdalena Budnik, Przemysław Ossowski, Jakub Wrzesień oraz Polish Enterprise Funds SCA działający na rzecz swojego subfunduszu EIF IX, zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Spółki złożone na podstawie art. 69 i nast. Ustawy o Ofercie w zw. z art. 87 ust. 1 pkt 5) i 6) Ustawy o Ofercie.

Treść otrzymanego zawiadomienia Spółka przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu bieżącego.
Załączniki
PlikOpis
69UOP_21.06.2024.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-06-22Sławomir HalbrytPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:SESCOM SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:SESCOM S.A.
Adres:GRUNWALDZKA 82, 80-244 GDAŃSK
Telefon:+48 58 761 29 60
Fax:+48 58 761 29 61
NIP:9571006288
REGON:220679145

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
rhvtnbdt
htmnexgr
whaedmsi
nkphpzwq
ekscytnr

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat