PARTNER SERWISU
asskcdga

nabycie akcji przez podmiot powiązany - komunikat spółki SESCOM SPÓŁKA AKCYJNA (sescom) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr22/2024
Data sporządzenia:2024-06-21
Skrócona nazwa emitenta
SESCOM S.A.
Temat
Zawiadomienia o transakcjach w trybie art. 19 MAR
Podstawa prawna
Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Treść raportu:
Zarząd Sescom S.A. ("Spółka") działając na podstawie art. 19 ust. 3 Rozporządzenia MAR, niniejszym informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał powiadomienie o transakcjach wykonywanych na akcjach Spółki od JSH Fundacji Rodzinnej z siedzibą Gdyni jako podmiotu blisko związanego z osobą pełniącą obowiązki zarządcze Panem Sławomirem Halbrytem.
Treść otrzymanego powiadomienia Spółka przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu bieżącego.
Załączniki
PlikOpis
19MAR_JSH_21062024.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-06-21Sławomir HalbrytPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:SESCOM SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:SESCOM S.A.
Adres:GRUNWALDZKA 82, 80-244 GDAŃSK
Telefon:+48 58 761 29 60
Fax:+48 58 761 29 61
NIP:9571006288
REGON:220679145

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
ttqaqvkm
dygogams
kwjjivnl
knhpmleb
idxluwck

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat