jyjfefms
PARTNER SERWISU

życiorysy członków RN - komunikat spółki SFERANET (sferanet) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiSFERANET
Nazwa skrócona jednostkiSFN
Numer w roku:9/2022
Rok bieżący:2022
Zarząd spółki SferaNET S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej (dalej: Spółka) w nawiązaniu do raportu EBI nr 8/2022 z dn. 28 czerwca 2022 r., w którym poinformował o zmianach w składzie Rady Nadzorczej, w tym powołaniu na okres trzyletniej kadencji Pana Henryka Wiznera, Pana Michała Wiznera, Panią Annę Bargiel, Panią Zofię Płowiec, Pana Adriana Pysz, Pana Igora Kwiecień, Pana Michaela Londzina oraz Pana Piotra Londzina, w załączeniu przekazuje życiorysy Pana Adriana Pysz i Pana Igora Kwiecień, które nie zostały przekazane w pierwotnym raporcie. Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt 7) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Bogusław SromekPrezes Zarządu
Adam KołodziejWiceprezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
nqijxdgc
tvwyvrfv
vssoorfe
qluylsnj
vdowaxcx

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat