PARTNER SERWISU
swtmnddk

zmiana terminu publikacji SA-R - komunikat spółki POLKAP (sfkpolkap) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiPOLKAP
Nazwa skrócona jednostkiSFK
Numer w roku:9/2024
Rok bieżący:2024
Zarząd Skoczowskiej Fabryki Kapeluszy Polkap S.A. z siedzibą w Skoczowie ( Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 8/2024 z dnia 24 maja 2024 r. informuje o zmianie terminu publikacji raportu rocznego za rok 2023 z dnia 31 maja 2024 r. na dzień 18 czerwca 2024 r. Ponadto Zarząd informuje, iż w związku ze zmianą terminu raportu rocznego nastąpi naruszenie obowiązków informacyjnych, poprzez brak publikacji raportu rocznego za 2023 r. w terminie pięciu miesięcy od zakończenia roku obrotowego. Powodem zmiany terminu jest konieczność wyjaśnienia dodatkowych kwestii w związku z badaniem sprawozdania finansowego za rok 2023 przez firmę audytorską. Podstawa prawna: §6 ust. 14.2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect" oraz pkt 14 Załącznika do Uchwały Nr 1404/2023 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 18 grudnia 2023 r. w sprawie uchwalenia "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect 2024" oraz zmiany Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu

Imię i nazwiskoStanowisko
Mirosław MeyerPrezes Zarządu
Alicja DudaCzłonek Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE sfkpolkap

bcuhmxmi
ovrouapi
eetunhju
hbxalfsu
oqnwnxxv

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat