tifjnozl
Advertisement
PARTNER SERWISU
fjrxlqsv

Wniosek do KNF o ponowne rozpatrzenie sprawy - komunikat spółki TECHMEX SA w upadłości likwidacyjnej (techmex) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 38 / 2010
Data sporządzenia: 2010-11-10
Skrócona nazwa emitenta
TECHMEX
Temat
Wniosek do KNF o ponowne rozpatrzenie sprawy
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Syndyk Masy Upadłości Techmex SA w upadłości likwidacyjnej zawiadamia, że dnia 10 listopada 2010 r. skorzystał z przysługującego mu prawa i złożył do Komisji Nadzoru Finansowego, w terminie 14 dni, wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy związanej z decyzją KNF z dnia 28 października 2010 - dotyczącej ukarania spółki Techmex SA za niewykonywanie obowiązków informacyjnych spółki publicznej.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2010-11-10 Danuta Wieczorek Syndyk Masy Upadłości


Nazwa jednostki:TECHMEX SA w upadłości likwidacyjnej
Nazwa skrócona jednoskti:TECHMEX
Adres:Partyzantów 71, 43-316 Bielsko Biała
Telefon:033 81 30 040
Fax:033 81 30 045
Email:gpastwa@techmex.com.pl
www:techmex.com.pl
NIP:5470085953
REGON:070595480

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
xyyliwqo
ouvtqnpt
rtyrvcti
cizcdfnw
hebzcqge

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat