PARTNER SERWISU
qyndzwae

nabycie akcji przez przewodniczącego RN - komunikat spółki VRFABRIC SPÓŁKA AKCYJNA (vrfabric) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr14/2024
Data sporządzenia:2024-08-20
Skrócona nazwa emitenta
VRFABRIC SA
Temat
Powiadomienie o nabyciu akcji Spółki przez osobę pełniącą obowiązki zarządcze
Podstawa prawna
Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Treść raportu:
Zarząd spółki VRFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 20 sierpnia 2024 r. otrzymał od Pana Emila Leszczyńskiego, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki, powiadomienie na podstawie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (MAR - Market Abuse Regulation), o dokonanych transakcjach na instrumentach finansowych Emitenta.
Pan Emil Leszczyński oznajmił, że po zakupie akcji VRFabric S.A. posiada aktualnie 108.000 akcji, stanowiących 8,51% całości kapitału zakładowego Spółki i tyleż samo głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Treść przedmiotowego powiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.
Załączniki
PlikOpis
Nabycie_Akcji_Emil_Leszczynski_741509.pdfNabycie akcji Emil Leszczyński
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-08-20Julia LeszczyńskaPrezes ZarząduJulia Leszczyńska


Nazwa jednostki:VRFABRIC SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:VRFABRIC SA
Adres:Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
NIP:9512506026

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
beqedbtb
fsprunrl
vawdwmgy
xxwjpfns
sstofkqt

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat