knmnroxn
Advertisement
PARTNER SERWISU
zgxbevxr

Zakończenie subskrypcji obligacji serii D - komunikat spółki WIDOKENSA (widoken) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiWIDOKENSA
Nazwa skrócona jednostkiWDN
Numer w roku:105/2012
Rok bieżący:2012
Zarząd Spółki Widok Energia S.A. (zwanej dalej również \"Spółką\") informuje o zakończeniu subskrypcji obligacji zamiennych na akcje serii D. Subskrypcja obligacji zamiennych na akcje serii D prowadzona była na podstawie uchwały nr 12 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 23 kwietnia 2012. Przedmiotem oferty było 6 000 obligacji zamiennych na akcje serii D. Data rozpoczęcia subskrypcji - 16 listopada 2012 roku. Data zakończenia subskrypcji - 22 listopada 2012 roku. Przydział obligacji serii D nastąpił na podstawie uchwały Zarządu Spółki nr 09/11/2012 z dnia 22 listopada 2012 roku. Subskrypcją objętych zostało nie więcej niż 4.255 obligacji serii D. W ramach subskrypcji przydzielonych zostało 4.255 obligacji serii D. Redukcja nie wystąpiła. Obligacje obejmowane były po cenie emisyjnej 1.300,00 PLN. Na obligacje serii D złożyło zapisy 9 inwestorów, w tym 7 inwestorów instytucjonalnych i 2 indywidualnych. Obligacje przydzielone zostały 9 inwestorom, w tym 7 inwestorom instytucjonalnym i 2 indywidualnym. Koszty związane z wynagrodzeniami za emisję obligacji i koszty usług oferowania instrumentów finansowych wraz z kosztami doradztwa ujęte zostały w rachunku zysków i strat jako koszty finansowe. Emitent nie zawierał umowy o subemisję. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 ppkt. 16 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\".

Data Imię i Nazwisko Stanowisko Podpis
2012-11-23 16:08:40 Iwona Szmaja Prezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
auraheho
hlbdhdof
Webinar inwestorski Forever Entertainment SA - 15 września 12:00
vmjzbltx
sqwmcjdd

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

50% rabatu na dostęp do Strefy Premium StockWatch.pl dla uczestników programu Orlen w portfelu!

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat