PARTNER SERWISU
zkluuven

WZ - zwołanie walnego, projekty uchwał - komunikat spółki AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE (aps) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiAUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE
Nazwa skrócona jednostkiAPS
Numer w roku:6/2025
Rok bieżący:2025
Zarząd AUTOMATYKA-POMIARY-STEROWANIE S.A. z siedzibą w Białymstoku, ul. Adama Mickiewicza 95F, 15-257 Białystok, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Białymstoku XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000298380, NIP 542-00-13-354, wysokość kapitału zakładowego wynosi 529 683,90 PLN wpłacony w całości, działając na podstawie art. 399 §1 Kodeksu spółek handlowych oraz §24 Statutu Spółki, zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki, które odbędzie się w dniu 27.06.2025 roku o godzinie 10.00 w siedzibie spółki w Białymstoku, ul. Adama Mickiewicza 95F. Pełna treść ogłoszenia i dokumenty związane w załącznikach do raportu. Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect .

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Maciej KrajewskiPrezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
mabekqvx
bjrqjdki
qqmfciea
eliqmzwm
wrbwqaih

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat