xouembfn
PARTNER SERWISU

opinia zarządu w sprawie wyłączenia prawa poboru w odniesieniu do warrantów subskrypcyjnych oraz akcji serii F - komunikat spółki ARCHICOM SPÓŁKA AKCYJNA (archicom) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr16/2025
Data sporządzenia:2025-06-09
Skrócona nazwa emitenta
ARCHICOM S.A.
Temat
Opinia Zarządu w sprawie wyłączenia prawa poboru w odniesieniu do warrantów subskrypcyjnych oraz akcji serii F
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 14/2025 z dnia 4 czerwca 2025r., Zarząd Spółki Archicom S.A. z siedzibą we Wrocławiu (Spółka) informuje, że w dniu dzisiejszych podjął uchwałę w której pozytywnie zaopiniował propozycję akcjonariusza dotyczącą podjęcia uchwały w sprawie warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, zmiany statutu Spółki, emisji warrantów subskrypcyjnych z wyłączeniem w całości prawa poboru akcjonariuszy w odniesieniu do warrantów subskrypcyjnych oraz akcji serii F.

Zarząd Spółki rekomenduje Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu uchwalenie zmian statutu Spółki polegających na warunkowym podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję warrantów subskrypcyjnych z jednoczesnym wyłączeniem prawa poboru na rzecz dotychczasowych akcjonariuszy.

Pełna treść opinii stanowi załącznik do niniejszego raportu.
Załączniki
PlikOpis
Opinia Zarządu_wyłączenie prawa poboru_09.06.2025-sig-sig.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-06-09Waldemar OlbrykPrezes Zarządu
2025-06-09Rafał Zboch Członek Zarządu


Nazwa jednostki:ARCHICOM SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ARCHICOM S.A.
Adres:Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław
Telefon:+48 71 78 58 800
Fax:+48 71 78 58 801
Email:archicom@archicom.pl
www:www.archicom.pl
NIP:8982100870
REGON:020371028

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE archicom

lsjuizkh
xovbmamm
yldzwftc
Komunikaty ESPI/EBI Archicom SA

ZOBACZ TAKŻE:
Wiadomości | Akcjonariat | Wyniki finansowe
Analiza fundamentalna | Analiza techniczna | Wycena akcji

ecgixxon
nuybxdkt

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat